Seksi lõpp

Seksi lõpp

The End of Sex

1h 27min  |  Komöödia, Romantika  |  Kinodes alates: 19.05.2023

"Seksi lõpp" on lõbus ja samas ka eluline suhtekomöödia, mis debüteeris edukalt eelmise aasta Toronto filmifestivalil ja jõuab nüüd ka kinoekraanidele. Peaosades Emily Hampshire ("Schitt's Creek") ja Jonas Chernick ("Working Moms").

Viimastel aastatel on õnnelikus abielus Emmal (Emily Hampshire) ja Joshil (Jonas Chernick) läinud põhiaur kahe lapse kasvatamisele ja teineteisele pole olnud võimalik piisavalt keskenduda. Siis aga jõutakse ühel õndsal hetkel sellise märgilise verstapostini, et mõlemad lapsed saadetakse ühel ajal nädalaks ajaks laagrisse, mis tähendab asja, millest lastega abielupaarid on kogu aeg fantaseerinud - mis oleks, kui kodu on terve nädala ainult meie päralt. Kätte on jõudnud ideaalne aeg seksida omaenda kodus segamatult ja nii palju kui hing ihaldab. Kuid üksnes loetud minutid pärast seda, kui kopndoomipakilt on tolm ära pühitud, jõuavad Emma ja Josh kohutava äratundmiseni: nende kunagi nii kirglik armuelu on vahepealsetel aastatel mingi veidra taandarengu läbi teinud. Kõik ei sujugi enam nii õlitatult ja pingevabalt kui varem. Pärast esialgset paanikahoogu otsustab aga tegus paar haarata härjal sarvist ja suunata oma paarisuhe ja seksielu tagasi kunagiostele kirglikele rööbastele. Seda üsnagi ootamatute tagajärgedega...

Filmi lavastajaks on Sean Garrity, kelle kunagiseks läbilöögifilmiks oli suhtekomöödia "My Awkward Sexual Adventure", mille peaosades samuti samad näitlejad üles astusid.


Levitaja: Estonian Theatrical Distribution OÜ
Lavastaja: Sean Garrity
Osatäitjad: Emily Hampshire, Jonas Chernick, Gray Powell, Lily Gao


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid