Raamatuklubi: uus peatükk

Raamatuklubi: uus peatükk

Book Club: The Next Chapter

1h 47min  |  Komöödia  |  Kinodes alates: 12.05.2023

Diane Keaton, Jane Fonda, Candice Bergen ja Mary Steenburgen on tagasi uljate lugemishuvilistena, kes seekord suunduvad lõbusale reisile Itaaliasse.

Vivian (Jane Fonda), Diane (Diane Keaton), Carol (Mary Steenburgen) ja Sharon (Candice Bergen) on olnud parimad sõbrad juba pool sajandit, kuid endiselt suudab mõni neist teisi üllatada. Nüüd on selleks Vivian, kes rabab sõbrannasid taaskohtumisel tohutu kihlasõrmusega. Sellest tekib Carolil idee, et nelik võtaks ette reisi Itaaliasse, mis omal ajal erinevatel põhjustel ära jäi. Kui plaanid teel olles kiiva kisuvad ja paljastuvad saladused, muutub nende lõdvestav puhkus unustamatuks seikluseks, mille käigus jätab nelik endast jälje nii Rooma, Veneetsiasse kui Toscanasse.

Komöödia "Raamatuklubi: Uus peatükk" on järg 2018. aasta üllatushitile, mis kinnitab taaskord teada-tuntud tõde, et vanus on kõigest number. Osades Oscari-võitja Diane Keaton ("Pruudi isa"), Oscari-võitja Jane Fonda ("Koletislik ämm"), Candice Bergen ("Miss Eriagent"), Oscari-võitja Mary Steenburgen ("Kasuvennad"), Craig T. Nelson ("Ettepanek"), Giancarlo Giannini ("007: Casino Royale"), Andy Garcia ("Mamma Mia! 2") ja Don Johnson ("Vabastatud Django").

Filmi lavastajaks ja kaasstsenaristiks on Bill Holderman ("The Old Man & the Gun").


Levitaja: Estonian Theatrical Distribution OÜ
Lavastaja: Bill Holderman
Osatäitjad: Jane Fonda, Diane Keaton, Mary Steenburgen, Andy Garcia, Don Johnson, Candice Bergen, Craig T. Nelson


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.