Asterix ja Obelix: Keskkuningriik

Asterix ja Obelix: Keskkuningriik

Astérix & Obélix: L'Empire du Milieu

1h 51min  |  Komöödia, Seiklus, Kogupere  |  Kinodes alates: 10.03.2023

Võitmatud gallialased Asterix ja Obelix on tagasi kinoekraanidel! Maailmakuulsast koomiksiseeriast inspireeritud uus kogupereseiklus "Asterix ja Obelix: Keskkuningriik" linastub puhtas eesti keeles.

On aasta 50 e.m.a. Reeturist printsi korraldatud riigipöörde tagajärjel on Hiina keisrinna vangi võetud. Keisrinna ainus tütar põgeneb koos Foiniikia kaupmehe ja oma truu ihukaitsjaga Galliasse, et paluda abi kahelt vapralt võitlejalt Asterixilt ja Obelixilt, kellel on võlujoogi abil saadud supervõimed. Meie lahutamatud kangelased nõustuvad hea meelega printsessile appi minema, et ta ema päästa ja riik vabastada. Sellega algab vägev seiklusi täis teekond Hiina suunas. Aga Caesar oma võimsa armeega on uute vallutuste janus samuti teel Keskkuningriigi poole…

Seiklusliku kogupere filmi eestikeelses versioonis andsid filmitegelastele oma hääle Toomas Krall (Asterix), Kalle Sepp (Obelix), Marko Matvere (Julius Caesar), Tiit Sukk (Likviidis), Tõnu Oja (Panoramix), Tarvo Krall (Majestix), Kristiine Truu (Kleopatra), Merit Männiste (Mai Ku), Ain Mäeots (Biopix) jt.

Tõlkija Robin Koljak. Helirežii Oleg Davidovich, dublaažiprodutsent Andrus Kasesalu. Dubleeritud Industrial Productions stuudios.


Levitaja: ACME FILM OÜ
Lavastaja: Guillaume Canet
Osatäitjad: Guillaume Canet, Gilles Lellouche, Vincent Cassel, Marion Cotillard


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.