Teddy jõulud

Teddy jõulud

Teddybjørnens Jul

1h 20min  |  Seiklus, Kogupere  |  Kinodes alates: 02.12.2022

"Teddy jõulud" - eestikeelse dublaažiga koguperefilm imedest, mida me kõik kannatamatult ootame.

Väikelinn on üleni jõulumeeleolus. Talvise imedeaja tunne on õhus ja kõik kiirustavad jõuluturule, kus pühade-eelne kaos on jõudnud haripunkti. Väike Mariann ootab samuti kannatamatult aasta ilusaimat pidu. Koos väikevenna, ema ja isaga on nad ehtinud jõulupuu, kohe on saabumas vanaema ja vanaisa ning varsti istutakse koos peolauda, mille järel saab alata tõeline ime! Veel viimasel hetkel saadab ema Marianni poodi mandlite järele, sest väikevend on need pintslisse pannud ja jõulupudrus peab ju olema üks õnnemandel!

Teel poodi äratab Marianni tähelepanu jõululoosiratas. Paljude auhinnaks seatud mänguasjade hulgas näeb ta ühte, millest on unistanud kogu elu - armsat pehmet kaisukaru! Kui nende pilgud kohtuvad, on Mariann täiesti veendunud - see mõmmik on ELUS! Kui Teddy vaid saaks tema juures elada, oleks ta kõige õnnelikum tüdruk maailmas, aga... see kõik pole nii lihtne! Selgub, et Teddyl on teistsugused unistused - tema sooviks, et lotovõitja poleks mingi laps, vaid hoopis mõni rikas täiskasvanu, kellega koos saaks ilmas ringi rännata! Pärast nii veidrat kohtumist ei oska Marian ja kaisukaru Teddy isegi aimata, et kohe-kohe on algamas uskumatu seiklus, mis saab toimuda ainult jõuluajal!

Armas ja õpetlik jõululugu kogu perele räägib sõpruse ja hea läbisaamise tähtsusest, kodutundes ja imedest, mida me kõik nii väga ootame.

Lavastaja: Andrea Eckerbom


Levitaja: Garsu Pasaulio irasai
Lavastaja: Andrea Eckerbom
Osatäitjad: Marte Klerck-Nilssen, Mariann Hole


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.