Menüü

Menüü

The Menu

1h 47min  |  Komöödia, Põnevik, Õudus  |  Kinodes alates: 02.12.2022

Tipptaseme kokanduskultuur saab korralikult marineeritud, vardasse aetud ja lahtisel tulel söetükiks küpsetatud, kui tippsarja "Succession" episoodidega oma ametialased oskused vahedaks lihvinud lavastaja Mark Mylod on oma käised üles käärinud, esmaklassilisele näitlejaskonnale juhtnöörid kätte andnud ja kaamerad käivitanud. Peaosades Ralph Fiennes, Anya Taylor-Joy ja Nicholas Hoult.

Alguses võib tunduda, et meie ees rullub lahti krõbeda eelarvenumbriga toiduporno, aga loomulikult oleks me pidanud taipama, et pigimusta satiiri pealispinna all rullub lahti sootuks sügavam lugu, kus meid ümbritseva maailma näilistele valitsejatele ning niiditõmbajatele hakatakse serveerima midagi, mida nad tellinud pole, kuid mida kööki tagasi saata pole paraku võimalik.

Kinnisel saarekesel asuv tipprestoran on aastaid võõrustanud ülieksklusiivseid seltskondi, kuhu kuuluvad miljardärid, pankurid, näitlejad, toidukriitikud, suunamudijad ja kuuma õhku täis hapnikuraiskajad - ikka 12 külastajat korraga, hinnasildiks tagasihoidlik 1250 dollarit näo eest. Täna tundub midagi olevat aga kuidagi teistmoodi ja restorani peakokk Julian Slowik (alati esmaklassiline Ralph Fiennes) on valmistanud mitmekesisele klientuurile õhtusöögi, mille kohta võib liialdamata öelda, et midagi säärast pole keegi neist varem kogenud...

Osades: Ralph Fiennes, Anya Taylor-Joy, Nicholas Hoult, Hong Chau, John Leguizamo, Janet McTeer ja paljud teised.

Režissöör: Mark Mylod.


Levitaja: Estonian Theatrical Distribution OÜ
Lavastaja: Mark Mylod
Osatäitjad: Anya Taylor-Joy, Nicholas Hoult, Ralph Fiennes, John Leguizamo


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.