Viljandi Parandusfestival: Regenerating Australia

Viljandi Parandusfestival: Regenerating Australia

Regenerating Australia

1h 32min  |  Dokumentaal  |  Kinodes alates: 07.09.2022

Septembrikuine Viljandi Kogukonnakino on osa UNESCO loovlinn Viljandi Parandusfestivali satelliitprogrammist. Filmivalikul on lähtutud sellest, et parandamine ei ole ainult teguviis vaid tähendab ka oma elulaadi lahtimõtestamist ja ümberdisainimist. Teemat aitavad viljandlastele lähemale tuua vestlusringid erinevate ekspertidega nii Viljandist kui mujalt.

Viljandi Parandusfestivali filmiprogrammi avafilmiks on auhinnatud Austraalia filmitegija Damon Gameau uusim lühifilm "Regenerating Australia". Film linastub 7. septembril Viljandi kinos Centrum kell 18.00.

Filmi juhatab sisse UNESCO loovlinn Viljandi linnameister Marta Moorats ning filmi kommenteerib Marian Nummert - Permakultuuri õpetaja ja praktiseerija.

Ambitsioonikas lühifilm "Regenerating Australia" küsib ühe väga lihtsa küsimuse. Mismoodi näeks välja Austraalia aastal 2030 kui me asuksime kohe tegutsema rohelisema, julgema ja avatuma tuleviku nimel?

Film linastub inglise keeles ingliskeelsete subtiitritega.

Viljandi Parandusfestivali toetaja on KIK Keskkonnainvesteeringute Keskus.

Kogukonnakino on Viljandi väärtfilmihuviliste poolt algatatud ettevõtmine, mis toob vaatajateni iga esmaspäeva õhtul väärtfilme, kinoklassikat ja aeg-ajalt mahub programmi ka Erikolmapäevad dokfilmide programmiga kogu maailmast.

Väärt filmielamust toetab Eesti Kultuurkapital, Eesti Rahvakultuuri Keskus, Viljandi linn ja Forum Cinemas.


Levitaja: Viljandi kogukonnakino
Lavastaja: Damon Gameau


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.