Poiss ja tiiger

Poiss ja tiiger

Tiger‘s Nest

1h 34min  |  Seiklus  |  Kinodes alates: 18.11.2022

2022. aasta Pimedate Ööde filmifestivali JUST FILMI lastefilmide programmi valitud kogupereseiklusfilm "Poiss ja tiiger" viib meid koos väikese poisi ja tema sõbra tiigrikutsikaga uskumatule seiklusele.

Ühel ööl päästab väike orb Balmani halastamatute salaküttide käest tiigrikutsika. Ta pääseb põgenema ning asub pikale ja ohtlikule teekonnale kaugesse pelgupaika, kus usutavasti oht neid enam ei varitse. Salaküttide eest põgenedes areneb Balmani ja tiigrikutsika Mukti vahel tugev side, täis usaldust ja kiindumust, mis aitavad neil ületada kõik takistused. Teel Mukti uue kodu poole kõrgel Himaalaja mägedes saavad nad osa elu suurimast seiklusest, milleks on tõeline sõprus.

Eesti vaatajate jaoks on filmitegelastele oma hääle andnud Märten Männiste (Balmani), Elis Liira (Hannah), Piret Viisimaa (Idha), Aleksander Ots (Samchai), Stefan Hein (Madhav), Jürgen Seermaa (Jenan), Kaia-Liisa Kesler (Bechne) ja Mark Oja (Govinda).

Film on dubleeritud eesti keelde dubleerimisstuudios AVP Stuudio. Dublaaži- ja helirežissöör on Kert Laur. Eesti keelde tõlkinud Siret Tuula.


Levitaja: ACME FILM OÜ
Lavastaja: Brando Quilici
Osatäitjad: Sunny Pawar, Claudia Gerini, Amanda Clayton


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.