Jujutsu Kaisen 0

Jujutsu Kaisen 0

Gekijouban Jujutsu Kaisen 0

1h 45min  |  Märul, Animatsioon, Fantaasia  |  Kinodes alates: 20.05.2022

Maailma populaarseimale animeseriaalile "Jujutsu Kaisen" on valminud täispikk animefilm "Jujutsu Kaisen 0". See on suurepärane maiuspala animeseriaali fännidele kui ka vinge sissejuhatus kõigile, kes pole veel "Jujutsu Kaiseni" maailmaga tutvunud.

Kauaoodatud eellugu Viljandi kinos Centrum alates 20. maist!

NB! Film linastub jaapani keeles ingliskeelsete subtiitritega.

Kui nad olid veel lapsed, sai Rika Orimoto liiklusõnnetuses surma ning seda nägi kõike pealt tema lähedane sõber Yuta Okkotsu. "Ma luban, et me abiellume, kui me suureks kasvame". Rika muutus kummituseks ja Yuta ihkas surma, sest teda rõhus Rika needus.

Jujutsu võlur Satoru Gojo võtab Yuta enda tiiva alla Jujutsu koolis, kus ta kohtub oma uute klassikaaslastega Zen’in Maki, Inumaki Toge ja Panda ning kõige lõpuks leiab Yuta endale uue sihi: "Ma tahan leida enesekindluse, et suuta elu nautida! Nii kaua ku ma olen Jujutsu koolis, pean leidma ka meetodi, kuidas Rika needus murda".

Tavaliste inimeste tapmise eest koolist välja heidetud Suguru Geto saabub ühel saatuslikul päeval ja kuulutab, et 24. detsembril viib ta läbi öise paraadi sadade deemonitega. Suguru ütleb küll kõigile, et ta tahab luua paradiisi kõigile jujutsu võluritele, kuid ometigi vabastab ta tuhandeid needuseid, mis laskuvad Shinjuku ja Kyoto peale, et kõik mitte-võlurid hävitada.

Kas Yuta suudab Suguru peatada? Ja mis saab Rika needusest?

Hetkel kassarekordeid purustav "Jujutsu Kaisen 0" on kohustulik kõigile animeseriaali austajatele!


Levitaja: Piece of Magic Entertainment
Lavastaja: Seong-Hu Park


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.