Kõik kõikjal ja korraga

Kõik kõikjal ja korraga

Everything Everywhere All at Once

2h 19min  |  Komöödia, Märul, Seiklus  |  Kinodes alates: 08.04.2022

7 OSCARI võitja: parim film, parim naispeaosa - Michelle Yeoh, parim lavastaja - Dan Kwan ja Daniel Scheinert, parim montaaž, parim originaalstsenaarium, parim naiskõrvalosa - Jamie Lee Curtis, parim meeskõrvalosa - Ke Huy Quan

2 KULDGLOOBUSE võitja: parim meeskõrvalosa - Ke Huy Quan, parim naisnäitleja muusikalis või komöödias - Michelle Yeoh

Legendaarse Michelle Yeoh` pöörane fantaasiapõnevik "Kõik kõikjal ja korraga", mille lavastajateks on Dan Kwan ja Daniel Scheinert ("Swiss Army Man").

Maailma saatus on kaalul. Ja mitte ühe maailma, vaid sadade ja tuhandete erinevate paralleeluniversiumite saatus. Suur kurjus on pääsenud lahti ning otsib kõikidest maailmadest taga seda ühte ja ainsat Evelyni (Michelle Yeoh), kes oleks suuteline takistama tema õelaid plaane. Selle maailma Evelyn on aga pisikese pesumaja omanik, kes küll teab, et tal seisab ees tähtis päev, kuid arvab, et see peitub kohtumises kurja maksuametnikuga (Jamie Lee Curtis). Just sel hetkel teatab tema mees (Ke Huy Quan), et ei olegi tema mees, vaid pärit paralleelmaailmast ning usub, et just Evelyn on see, kes peab nüüd ja kohe maailma päästma.

Peaosas on James Bondi, Marveli, "Kung Fu Panda" ja "Tiigri ja draakoni" filmidest tuntud võitluskunstide legend Michelle Yeoh ning kõrvalosades Jamie Lee Curtis (Halloween, Knives Out, True Lies), Ke Huy Quan (The Goonies, Indiana Jones & Temple of Doom), Jenny Slate (Saturday Night Live, Zootopia), James Hong (Big Trouble in Little China, Blade Runner) ja Stephanie Hsu (Marvelous Mrs. Maisel, Shang-Shi and the Legend of Ten Rings).

Filmi lavastajateks on Dan Kwan ja Daniel Scheinert ("Swiss Army Man").


Levitaja: Adastra Cinema OÜ
Lavastaja: Dan Kwan, Daniel Scheinert
Osatäitjad: Michelle Yeoh, Jenny Slate, Jamie Lee Curtis, James Hong


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.