KINOKLASSIKA: Ürginstinkt

KINOKLASSIKA: Ürginstinkt

Basic Instinct

2h 7min  |  Draama, Põnevik, Müsteerium  |  Kinodes alates: 02.03.2022

Märtsi kinoklassika on 1992. aasta erootiline triller "Ürginstinkt". Linastused toimuvad märtsi kolmapäeviti kinos Coca-Cola Plaza.

Näitamisele tuleb filmi 30. aastapäevaks värskelt restaureeritud kauni ja terava pildiga uus versioon. NB! Film linastub eestikeelsete subtiitritega!

Legendaarse filmilavastaja Paul Verhoeveni ühe kõige kuulsama filmi peaosades on Michael Douglas ja Sharon Stone. See on lugu politseiuurijast Nick Curranist (Douglas), kes asub uurima endise rokkstaari Johnny Bozi ootamatut mõrva. Mõrvajuurdluse käigus tutvub Nick rokkstaari tüdruksõbraga, kelleks osutub krimikirjanik Catherine Tramell. Üsna pea saab selgeks, et Catherine on manipuleeriv ja kaval naine, kes ei lase mitte kellegil endale pähe astuda. Nick on veendunud, et Catherine ongi mõrtsukas, kuid tõendeid on ääretult keeruline leida. Kui Nick aga Catherine`i ootamatult armub, algab pingeline kassi ja hiire mäng, milles segunevad mõrv, kirg, seks ja vägivald.

"Ürginstinkt" maailma esilinastus toimus 1992. aasta 20. märtsil USA-s.

KINOKLASSIKA sündmustesarja raames näitamisele tulevad filmid on kõik digitaalselt taastatud. Minimaalselt 2K resolutsiooni ja kvaliteetse 5.1 heliga.


Levitaja: A One Films Estonia OÜ
Lavastaja: Paul Verhoeven
Osatäitjad: Michael Douglas, Sharon Stone, Jeanne Tripplehorn, George Dzundza


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.