Must valgus

Must valgus

Blacklight

1h 48min  |  Märul, Põnevik  |  Kinodes alates: 25.02.2022

Travis Block (Liam Neson) on vabakutseline agent, kes elab ja tegutseb varjude seas. Ta on ohtlik mees, kes kutsutakse kohale näiteks siis, kui mõni missioonil surmaohtu sattunud agent päästmist vajab.

Kui Block kuuleb kahtlasest salaprogrammist, mille sihtmärgiks on tavakodanikud ning mida juhib tema ülemus, FBI direktor Gabriel Robinson (Aidan Quinn), pöördub ta ajakirjanik Mira Jonesi (Emmy Raver-Lampman) poole, et tõde päevavalgele tuua. Soov oma patte lunastada ning minevikuga lõpparve teha seab aga ohtu nii Blocki tütre kui tütretütre. Kes julgeb ähvardada sellise mehe kõige kallimaid inimesi, sel on ilmselt eluisu otsas...

"Must valgus" on pingeline action-põnevik, mille peaosas žanri tõeline veteran Liam Neeson ("Röövitud"). Lisaks talle teevad kaasa Aidan Quinn ("Elementary"), Emmy Raver-Lampman ("Umbrella Academy"), Taylor John Smith ("Hunter Killer"), Claire van der Boom ("Hawaii Five-0"), Yael Stone ("Orange Is the New Black") ja Tim Draxl ("Koduigatsus"). Lavastas Mark Williams ("Aus varas"), kes on ise ka filmi kaasstsenaristiks.


Levitaja: Estonian Theatrical Distribution OÜ
Lavastaja: Mark Williams
Osatäitjad: Liam Neeson, Aidan Quinn, Taylor John Smith, Emmy Raver-Lampman


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.