André Rieu: Jõulud Andréga

André Rieu: Jõulud Andréga

Christmas with André

2h 30min  |  Kontsert  |  Kinodes alates: 4.12.2021

NB! Seoses kehtivate piirangutega oleme otsustanud Coca-Cola Plaza alates 03.12.2021 ajutiselt sulgeda. Avame taas esimesel võimalusel! "André Rieu: Jõulud Andréga" lükkub edasi. Uue kuupäeva kuulutame välja esimesel võimalusel. Kui sul on küsimusi piletite osas, siis kirjuta meiliaadressile: info@forumcinemas.ee

Valsikuningas André Rieu toob sellel aastal meieni pühadeaegse kontsertetenduse "André Rieu: Jõulud Andréga". Sinu kinos Coca-Cola Plaza 4. ja 5. detsembril ning Viljandi kinos Centrum 5. detsembril.

Jõulud Andréga soojendab südameid ja tekitab jõuludele koheselt tõeliselt mõnusa pühademeeleolu. Esitamisele tulevad nii klassikalised jõululaulud kui ka tuntud romantilised valsid. Kontsert toimub viiulivirtuoosi kodulinnas Maastrichtis. See on unustamatu kontsertelamus kogu perele!

Lisaks jõululaulude klassikale ja mõningatele vahvatele üllatustele, on publikul on võimalus osa saada ka jõulukontserdi telgitagustest ning õhtujuht Charlotte Hawkins usutleb Rieuga pikemalt suurkontserdi loomise teemal.


Levitaja: Piece of Magic Entertainment


    

Osta pilet

Sellel filmil puuduvad seansid valitud piirkonnas valitud kuupäeval.

Pildid