Must telefon

Must telefon

The Black Phone

1h 43min  |  Õudus  |  Kinodes alates: 01.07.2022

Lavastaja Scott Derricksoni ("Doktor Strange", "Sinister", "The Exorcism of Emily Rose") ja tippnäitleja Ethan Hawke`i ("Põhjalane", "Sinister") uus hirmuäratav õudusfilm "Must telefon".

13-aastane koolipoiss Finney Shaw (Mason Thames) röövitakse ühel päeval sadistliku sarimõrvari (Ethan Hawke) poolt, kes lukustab ta helikindlasse keldrisse, kus pole mingit mõtet appi karjuda, sest keegi ei kuule teda niikuinii. Seinal rippuvast mustast telefonist pole ka kasu, sest selle juhe on läbi lõigatud. Seda suurem on poisi hämming, kui telefon ootamatult helisema hakkab. Finney saab aru, et helistajateks on tapja eelmised ohvrid, nende koolist viimastel kuudel kaduma läinud õpilased. Ja nad tahavad aidata, et nendega juhtunu ei juhtuks Finneyga...

Kriipiva õudusfilmiga "Must telefon" naaseb lavastaja Scott Derrickson ("Doktor Strange", "Sinister", "The Exorcism of Emily Rose") enda jaoks kodusesse žanrisse looga, mida maailma juhtiva horror-stuudio Blumhouse juht Jason Blum on nimetanud üheks kõige hirmutavamaks filmiks, mille tema kunagi tootnud on.

Peaosades Ethan Hawke ("Põhjalane", "Treeningpäev") oma karjääri kõige jubedama tegelaskujuna ning uustulnuk Mason Thames oma elu esimeses filmirollis.

Lavastaja Scott Derrickson kirjutas filmi stsenaariumi koos pikaaegase koostööpartneriga stsenarist C. Robert Cargilliga ("Doktor Strange", "Sinister").


Levitaja: Estonian Theatrical Distribution OÜ
Lavastaja: Scott Derrickson
Osatäitjad: Ethan Hawke, Jeremy Davies, Madeleine McGraw, Mason Thames


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.