Heidikud

Heidikud

Misfits

1h 34min  |  Märul, Põnevik, Seiklus  |  Kinodes alates: 02.07.2021

Ka rangeima režiimiga vangla ei suuda hoida kinni rahvusvaheliselt tuntud tippvarast Richard Pace'i (Pierce Brosnan). Julge põgenemise ning sellele järgnenud tempoka tagaajamise käigus suudab mees maha raputada nii FBI kui politsei, aga nabitakse siis kinni hoopis nn Heidikute poolt. See on rühm tänapäevaseid robinhoode, kes panevad toime ebaseaduslikke tegusid, aga teevad seda (enamvähem) õilsatel eesmärkidel.

Gruppi kuuluvad Ringo (Nick Cannon), Violet (Jamie Chung), Prince (Rami Jaber), Wick (Mike Angelo) ning Pace'i tütar Hope (Hermione Corfield). Nad vajavad Pace'i abi, et viia läbi sajandi rööv: varastada sadade miljonite väärtuses kullakangge, mida hoitakse ühe maailma kõige turvalisema vangla all Abu Dhabis. Pace'i jaoks muudab missiooni lisaks miljonitele huvitavaks tõsiasi, et vangla kuulub hämara taustaga suurärimehele Schultzile (Tim Roth), kellega tal on klaarimata arveid. Selleks, et hullumeelne ettevõtmine õnnestuks, läheb vaja võimsate mootoritega autosid, valeidentiteete, täiuseni lihvitud pettemanöövreid, kaameleid ning massiivseid plahvatusi.

Peadpööritavas tempos kulgevas action-komöödias "Heidikud" teevad kaasa Pierce Brosnan ("Goldeneye"), Mike Angelo ("Kiss Me"), Hermione Corfield ("Mission Impossible: Rogue Nation"), Rami Jaber ("Tough Love"), Jamie Chung ("Gotham", "Lovecraft Country"), Tim Roth ("Pulp Fiction") ja Nick Cannon ("Brooklyn Nine-Nine"). Lavastajaks on meie põhjanaabrite au ja uhkus Renny Harlin ("Die Hard 2", "Cliffhanger").


Levitaja: Estonian Theatrical Distribution OÜ
Lavastaja: Renny Harlin
Osatäitjad: Pierce Brosnan, Tim Roth, Jamie Chung, Nick Cannon


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid