Täherändurid

Täherändurid

Voyagers

1h 48min  |  Ulmefilm, Põnevik, Seiklus  |  Kinodes alates: 04.06.2021

Filmide "Lahkulööja" ja "Kõrvalnähud" režissööri uus teos, äärmiselt mõjuvõimas ja emotsionaalne "Täherändurid".

"Täherändurid" viib meid muljetavaldavasse tulevikumaailma, milles tsivilisatsioon vangub ellujäämise ja väljasuremise piiril. Vaatajaid ootab metsik ja vapustav kosmosereis.

Nad sigitati katseklaasides ja neid valmistati ette just selleks missiooniks. Nende bioloogilised vanemad on maailmakuulsad teadlased. Nendest inimestest sõltub inimkonna tulevik. Kaugele teekonnale läkitatud noored on sõnumiviijad minevikust tulevikku. Kosmoselend kestab 86 aastat. Noori saadab ainult üks täiskasvanu.

Kosmoselaeval täitub noortel seitsmeteistkümnes eluaasta. Et nad kosmoses vastu peaksid, kasvatati neid täielikus isolatsioonis. Nad kõik on äärmiselt targad, kuid täiesti tundetud. Neil tuleb iga päev võtta ravimit, mis surub inimtunded alla. Medikamentide mõju all on neil kerge juhtida ja kontrollida.

Pärast noori juhtinud täiskasvanu (Colin Farrell) kummalist surma tekib kaos. Noored loobuvad ravimist, misjärel neid valdavad senikogematud tunded – armastus ja kirg. Koos helgete tunnetega tõstavad pead ka süngemad – kurjus, mässumeelsus, võimuiha. Kes teab, mis on hirmsam – kas tundmatu tulevik või see, mis pesitseb noorte hinges.

Põneviku "Täherändurid" haaravad sündmustepöörded ning näitlejate Colin Farrelli, Lily-Rose Deppi ja "Troonide mängu" staari Isaac Hempstead Wrighti suurepärane mäng pakuvad kordumatu ja põneva elamuse.


Levitaja: Garsu Pasaulio irasai
Lavastaja: Neil Burger
Osatäitjad: Colin Farrell, Tye Sheridan, Lily-Rose Depp, Fionn Whitehead


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.