Kujuteldavad sõbrad

Kujuteldavad sõbrad

If

1h 44min  |  Komöödia, Draama, Kogupere  |  Kinodes alates: 17.05.2024

"Kujuteldavad sõbrad" on lavastaja ja stsenaristi John Krasinski ("The Office", "The Quiet Place") ja peaosatäitja Ryan Reynoldsi ("Deadpool") südamlik ja hoogne seiklus kogu perele.

Film linastub nii inglise kui ka eesti keeles.

See on piiritust fantaasiast kantud lugu tüdrukust nimega Bea (Cailey Fleming), kes avastab ühel heal päeval, et suudab näha kõigi inimeste kujuteldavaid sõpru.

Pärast kohtumist ülemisel korrusel elava veidravõitu naabrimehega (Ryan Reynolds) otsustab Bea kasutada oma "supervõimet" selleks, et viia unustatud Kujuteldavad Sõbrad (ehk KS-d) kokku nende suureks kasvanud lastega. Või kui see ei õnnestu, siis leida neile uued "oma inimesed".

Südamlik, värvikas ja maagiline koguperekomöödia "Kujuteldavad sõbrad" on lavastajal-stsenaristil John Krasinskil valminud algsest ideest viimase seitsme aasta jooksul.

Osades Ryan Reynolds ("Deadpool", "Ettepanek"), John Krasinski ("Kontor", "Kena vaikne kohake"), Cailey Fleming ("Star Wars: Osa VII - Jõud tärkab") ja Fiona Shaw ("Harry Potter ja tarkade kivi"), häälega löövad kaasa Phoebe Waller-Bridge ("Indiana Jones ja saatuse seier"), Louis Gossett Jr. ("An Officer and a Gentleman"), Steve Carell ("Kontor"), Emily Blunt ("Kaskadöör"), Matt Damon ("Bourne'i identiteet"), Sam Rockwell ("Jänespüks Jojo") ja paljud teised.

Filmi eestikeelne versioon valmis stuudios Film Audio. Tegelastele andsid hääle Karol Kuntsel, Elo-Mirt Oja, Tiit Sukk, Mirtel Pohla, Marika Vaarik, Anti Kobin, Jaan Rekkor, Hugo Patrik Pruuden ja paljud teised. Tõlkija Mihkel Mõisnik, dublaažirežissöör Tiina Andreas.Režissöör: John Krasinski


Levitaja: Estonian Theatrical Distribution OÜ
Lavastaja: John Krasinski
Osatäitjad: Ryan Reynolds, John Krasinski, Cailey Fleming, Steve Carell


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid