Palma

Palma

Пальма

1h 50min  |  Seiklus, Kogupere  |  Kinodes alates: 25.06.2021

Tõestisündinud lool põhinev koguperefilm "Palma" toob meieni liigutava loo ühe koera uskumatust truudusest. 45. aastat tagasi inimestele hinge läinud lugu saksa lambakoerast Palmast näitab ilmekalt meie neljajalgsete sõprade ennastsalgavat truudust.

Peremees (Jan Tsapnik) jätab oma saksa lambakoera Palma otse lennuväljale, lennates ise komandeeringusse Prahasse. Hüljatud koer ei usu, et teda on reedetud ning ootas järjekindlalt peremeest tagasi. Mööduvad aastad, aga Palma käib järjekindlalt vastas kõikidel saabuvatel lendudel ega kaota lootust.

Ootamatu kohtumine 9-aastase poisi Koljaga (Leonid Basov) toob üksildase koera ellu midagi helget. Neist saavad suured sõbrad, sest mõlemad on saanud elus tunda kaotusevalu. Palma hülgas peremees, Koljal aga suri ema. Vaatamata kõigele, püüab Kolja siiski leida üles koera päris peremees. Ükskord kannavadki ta otsingud vilja. Palma ees on nüüd valik – kas minna kaasa sellega, keda nii pikalt ootas või jääda Koljaga, kellest on saanud ta parim sõber.


Levitaja: Garsu Pasaulio irasai
Lavastaja: Aleksandr Domogarov Jr.
Osatäitjad: Viktor Dobronravov, Leonid Basov, Vladimir Ilin, Valeria Fedorovitš


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid