Armastus ei küsi suurust

Armastus ei küsi suurust

Любовь без размера

1h 31min  |  Komöödia, Romantika  |  Kinodes alates: 23.10.2020

Et tunda end meelelahustusmaailmas kui kala vees, ei piisa vaid heast lauluhäälest. Laval säramiseks on tarvis laitmatut figuuri, ebatavalist välimust, plastilisust ja karismat. Maria (Svetlana Hodtšenkova) pole sõubisnisis mingi diletant. Ta on andekas taustalaulja, kes esineb Venemaa parimates parimates klubides. Andekal naisel on publiku võlumiseks olemas kõik – stiilsed kostüümid, rabav säärejooks ja imekaunis hääl. Paraku on täiuslikkusest puudu vaid suured rinnad. Push up’ist siin ei piisa, lava jaoks on tarvis midagi palju suuremat.

See neetud ’’puudus’’ läheb Mariale aga kalliks maksma. Ta on sunnitud lahkuma töölt ja unelmatekarjäär puruneb. Ainsaks võimaluseks lavale tagasi pöörduda on rinnasuurendusoperatsioon. Paraku oleks selle hind lausa üüratu – pool miljonit rubla! Maria meenutab oma võlglasi, kellest üks on vana hea sõber ja produtsent Saša (Maksim Lagaškin). Kuigi ta on juba ammu Maria raha laiaks löönud, on siiski väike võimalus see tagasi saada. Nimelt Elbruse lähistel kuurordis ajab Saša tädi restoraniäri. Reisist Elbruse lähistele saab tõeliselt lõbus seiklus. Ootamatu kohtumine doktorist ekskallima Aleksiga (Ivan Kolesnikov), lööb naisel kõik plaanid sassi ja kire lõkkele!

Kas jäädagi alatiseks kuurordile? Unustada karjäär, lava, muusika, reisi eesmärk ja võlad? Kas üldse on võimalik mõista, mida naised siis tahavad?


Levitaja: Garsu Pasaulio irasai
Lavastaja: Maria Šulgina
Osatäitjad: Svetlana Hodtšenkova, Maksim Lagaškin, Ivan Kolesnikov


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.