Surm, kuulsus ja kotitäis raha

Surm, kuulsus ja kotitäis raha

Breaking News in Yuba County

1h 37min  |  Komöödia, Draama, Krimi  |  Kinodes alates: 25.06.2021

Karl Buttons (Matthew Modine) on libekeelne väikese linna pankur, kelle afäärid ja pettused on jäänud seni oma naise Sue (Oscari-võitja Allison Janney) eest saladuseks. Kui Karl ühel päeval motellitoas kompromiteerival moel hinge heidab, siis otsustab Sue Karli südamerahuga nimetult maha sängitada.

Varsti leiab Sue aga, et on ülepeakaela sattunud kulminatsioonile lähenevasse segaduste puntrasse, kuhu on segatud Sue poolõde Nancy (Mila Kunis), kaks Karliga koos kadunud kotitäit raha otsivat maffiahakatist Mina ja Ray (Awkwafina ja Clifton Collins Jr.), murest murtud Karli vend Pete (Jimmi Simpson) koos kaastöölistega (Ellen Barkin, koomik Wanda Sykes), jutusaate juht Gloria Michels (Juliette Lewis), Karli armuke Leah (Bridget Everett) ning väsimatu detektiiv Cam (Regina Hall), kes usub, et Sue teab rohkem, kui välja näitab.

Mustade komöödiate “Fargo”, “Pulp Fiction” ja “Põletada pärast lugemist” stiilis filmi on lavastanud Tate Taylor (“Koduabiline”, “Mamps”, “Tüdruk rongis”).


Levitaja: VLG Filmid OÜ
Lavastaja: Tate Taylor
Osatäitjad: Allison Janney, Mila Kunis, Juliette Lewis, Ellen Barkin, Awkwafina, Clifton Collins Jr, Matthew Modine, Wanda Sykes


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid