Jackass igaveseks

Jackass igaveseks

Jackass Forever

1h 36min  |  Komöödia, Märul, Dokumentaal  |  Kinodes alates: 25.02.2022

Legendaarsed "Jackassi" vennad on tagasi! Kauaoodatud filmi "Jackass igaveseks" valitud linastused toimuvad 25. veebruarist 6. märtsini. Film linastub inglise keeles subtiitriteta.

Enam kui kakskümmend aastat on rühm sõpru teinud lollusi, mis lõpevad pahatihti valusalt kas ühele või mitmele nende seast. 20 aastat tagasi jõudis Jackassi seltskond esmakordselt ka kinolinale, kus nende rumalused osutusid veel edukamaks kui MTV kanalil.. Ning nüüd on nad tagasi filmiga "Jackass igaveseks", mis näitab ilmekalt, et mõned inimesed ei võta kunagi õppust. Kaamera ees Johnny Knoxville, Steve-O, Chris Pontius, Dave England, Wee Man, Danger Ehren ja Preston Lacy koos mitmete uustulnukatega, lavastajaks taaskord Jeff Tremaine.

Vaatajatele oleks kohane ära tuua esimese filmi alguses kasutatud hoiatus: "Selle filmi trikke esitasid professionaalid. Seega ei tohiks sina ega su rumalad semud katsetada midagi sellest filmist." (The stunts in this movie were performed by professionals. So neither you nor your dumb buddies should attempt anything from this movie.) Teid on hoiatatud!


Levitaja: Estonian Theatrical Distribution OÜ
Lavastaja: Jeff Tremaine
Osatäitjad: Johnny Knoxville, Steve-O, Chris Pontius


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.