Spirit: Taltsutamatu

Spirit: Taltsutamatu

Spirit Untamed

1h 28min  |  Seiklus, Animatsioon, Kogupere  |  Kinodes alates: 02.07.2021

Lucky Prescott on mässumeelne tüdruk, täpselt nagu tema ema, legendaarne trikiratsanik, keda tüdruk peaaegu ei mäleta. Pärast järjekordset pahandust, mille Lucky koolis korraldab, saadab tüdruku üles kasvatanud tädi Cora ta elama maale, isa juurde.

Seal saab tüdruku jaoks peamiseks unistuseks pääseda sellest unisest väikelinnast. Kõik muutub, kui ta kohtub Spiritiga - metsiku mustanga, kes on sama kangekaelne ja iseseisev nagu Lucky. Lisaks sellele saab ta endale kaks uut sõpra ning elu maal ei tundugi enam nii piinarikas. Sellega võiks isegi ära harjuda!

Pärast seda, kui Spirit satub südametu kauboi ja tema kaaslaste kätte, asub Lucky koos uute sõprade saatel ohtuderikkale teekonnale, et hobune päästa.

"Spirit: Taltsutamatu" on hoogne seiklus, mille nimitegelane jõudis esmakordselt aastal 2002 Oscarile nomineeritud seikluses "Spirit: Stallion of the Cimarron". Lavastajaks Elaine Bogan ("Trollhunters"), dublaažirežissööriks Tiina Andreas. Oma hääle annavad eestikeelses versioonis tegelastele Merit Männiste, Kirke Selirand, Gloria Raudjärv, Elina Purde, Tiit Sukk, Karol Kuntsel, Tõnu Oja, Alfons Väljamäe, Gerli Padar ja paljud teised. Tõlkija Mihkel Mõisnik, film dubleeriti eesti keelde helistuudios Film Audio.


Levitaja: Estonian Theatrical Distribution OÜ
Lavastaja: Elaine Bogan, Ennio Torresan


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.