Nemad

Nemad

Haunt

1h 32min  |  Põnevik, Õudus  |  Kinodes alates: 15.11.2019

Õuduspõnevik „Nemad“ on „Kena vaikse kohake“ stsenaristide ja šokeerivate õudusfilmide poolest tuntud lavastaja Eli Rothi uus linateos.

Kui film „Kena vaikne kohake“ oli ekraanile jõudnud ja saanud suure vaatajamenu osaliseks, ei jäänud andekad stsenaristid Scott Beck ja Bryan Woods loorberitele puhkama. Juba aasta hiljem naasevad õuduste meistrid uue, veel hirmsama ekraaniteosega.

Traditsioonilised halloweenipidustused ei ärata kolledžitudengites erilist huvi. Nemad himustavad midagi, mis tarretaks vere soontes, rööviks mõistuse ja paneks hirmust värisema. Neile näis, et ööklubis möllamisest oleks tunduvalt huvitavam külastada kummituste maja. Kuus noort asub aega raiskamata teele linna taha mahajäetud vabriku territooriumile, et seal kõigest hingest lõbutseda.

Üksik hoone kõrvalises kohas, täis labürinte, elusaid ämblikke, hirmsaid helisid ja jubedaid tube – just see, mida vaja! Uksel ootab neid hirmuäratav klounimaskiga mees, kes võtab neilt telefonid ja juhatab nad majja. Lusti jätkub senikauaks, kuni neile avaneb verdtarretav vaatepilt: nõid piinab nende nähes surnuks tütarlapse. Noored kohkuvad. Pinge hakkab kasvama, kui noori asuvad jälitama maskides tundmatud, kelle eesmärk on mõistetav kõigile, kes kunagi õudusfilme näinud. Mitte keegi ei tohi ellu jääda. Pika ja hirmsa öö jooksul tuleb sõpradel palju kordi surmale silma vaadata. Kuraditeks, viirastusteks, klounideks, zombideks maskeerunud naudivad hulluks ajavat hirmuetendust.

See film peaks meeldima kõigile, kellele meeldisid „Elavate surnute öö“ ja „Hostel“. Et „Nende“ halloweeniööl võib näha rohkesti uusi, loomingulisi viise ohvritest vabanemiseks.


Levitaja: Garsu Pasaulio irasai
Lavastaja: Scott Beck, Bryan Woods
Osatäitjad: Katie Stevens, Will Brittain, Lauryn Alisa McClain, Andrew Caldwell


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.