Hooaja lõpp

Hooaja lõpp

Конец сезона

1h 35min  |  Draama, Põnevik  |  Kinodes alates: 29.11.2019

Filmis tutvustatakse meile ühes väikeses Baltikumi linnas elavat kolme õde. Filmi “Hooaja lõpp” peategelased unistavad provintsist välja murda ja naasta Venemaale, et elu puhtalt lehelt alustada. Väikeses provintsilinnas ei ole neil oma eesmärkide saavutamiseks mingeid väljavaateid, seetõttu tuleb tegutseda, enne kui on liiga hilja.

Õed usuvad, et suudavad leida endale Venemaal väärilise koha, luua kasulikke tutvusi ja hea õnne korral ka tõelise armastuse leida. Tüdrukud on sündinud Nõukogude Liidus, kuid pärast selle lagunemist tuli pereisal kolida Baltikumi, mis määras suuresti ka tüdrukute tuleviku. Näib, et kusagil on uus maailm, kus pole kohta üksindusele ega kurbusele. Ehk õnnestub ka neil kunagi saada tõeliselt õnnelikeks inimesteks. Ümbritsevad inimesed ei suuda mõista, miks tüdrukud lihtsalt kõike ei jäta ja kodumaale ei koli, kui nad sellest unistavad. Kuid see ei ole nii lihtne. Saatusele meeldib inimestega vingerpussi mängida ja see juhtum ei ole erand. Möödunud aastate trauma, hirm tuleviku ees ja ootamatud katsumused teevad tüdrukute plaanid põrmuks. Kas nad ei saagi kunagi oma unistust täita?

Osades: Julia Snigir, Julia Peresild, Anna Tšipovskaja, Jevgeni Tsõganov, Sergei Koltakov, Andrus Paulavtšius, Gabriele Kuodite, Sergei Djakov, Sergei Korjenkov, Natalja Kudrjašova.


Levitaja: Bigsales OÜ
Lavastaja: Konstantin Hudjakov
Osatäitjad: Julia Snigir, Julia Peresild, Anna Tšipovskaja, Jevgeni Tsõganov


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.