Depeche Mode: Spirits in the Forest

1h 24min  |  Kontsert  |  Kinodes alates: 21.11.2019

Depeche Mode`i suur kontsertfilm "Depeche Mode: Spirits in the Forest" 21. novembril Sinu kinodes Coca-Cola Plaza, Ekraan ja Centrum. Lisaseanss toimub 28. novembril kinos Coca-Cola Plaza kell 19.30.

Depeche Mode käis 2017. ja 2018. aastal ülemaailmsel turneel Global Spirit Tour, mille raames anti maailma erinevais paigus enam kui 3 miljonile fännile kokku 115 kontserti. Uus visuaalselt rabav film, mille režissöör on auhinnatud filmitegija, ansambliga palju aastaid koostööd teinud Anton Corbijn, annab edasi turnee kontsertide energia ja efektsed show-elemendid, samuti heidetakse sügavam pilk sellele, kuidas bändi muusika ja lavaesinemised on saanud lahutamatuks osaks nende austajate elukangast.

Film näitab Depeche Mode’i kuue erilise fänni sügavalt emotsionaalsete lugude kaudu, kuidas ja miks on ansambli populaarsus ja tähtsus nende karjääri jooksul suurenenud, ning heidab ühtlasi ainulaadse pilgu muusika hämmastavale väele rajada kogukondi, aidata ületada inimestevahelisi vastasseise ja luua suhteid, mis purustavad keelest, kohast, soost, vanusest ja oludest johtuvad piirangud.

Kunstipäraselt filmitud ja oskuslikult kokku lõigatud film „Depeche Mode: Spirits in the Forest“ on midagi enamat kui tüüpiline kontsertfilm – selles põimitakse Berliini kuulsal Waldbühnel („Metsalava“) filmitud turnee viimaste ülesastumiste vaimustavad muusikaelamused kokku intiimsete dokumentaalkaadritega fännide kodulinnadest erinevates maailma paikades.

    

Osta pilet

Seansi filtrid

Tüüp

Time

Subtiitrid

Keeled

Ratings

Coca Cola Plaza

21:30

Coca Cola Plaza, Saal 2

Keel: Inglise keeles | Subtiitrid: Inglise keeles

2D

22:00

Coca Cola Plaza, A.Le Coq Sviit

Keel: Inglise keeles | Subtiitrid: Inglise keeles

A.Le Coq Sviit 2D

Pildid