Sangar

Герой

2h 0min  |  Märul, Põnevik  |  Kinodes alates: 4.10.2019

Kaasahaarava, põneva ja pingelise trilleri "Sangar" stsenaariumi autoriks on üks oma ala parimaid – Nikolai Kulikov ("Ekipaaž", "Kolm sekundit"), peaosades staarnäitlejad Aleksander Petrov, Vladimir Maškov ja Svetlana Hodtšenko.

15 aasta eest õppis teismeline Andrei (Aleksander Petrov) oma isa juhitud spioonikoolis, kus noortest pidid saama tulevased superagendid. Kooli eesmärk oli luua salaagentide võrgustik, kes suudaksid igal ajahetkel täita eriülesandeid.

See eksperimentaalprojekt aga ootamatult suletakse. Spiooniks koolitatud noormees on juba ammu tavaeluga kohanenud ning unustades oma mineviku. Ootamatult helistab talle aga isa - kolonel Rodin (Vladimir Maškov), keda aastaid surnuks on peetud. Selgub, et Andrei elu on ohus, kuna on otsustatud likvideerida kõik spioonikooli endised kasvandikud. Andrei on sunnitud kõik sinnapaika jätma ja põgenema. Kedagi ei saa enam usaldada.

Ta otsib üles oma kursuseõe ja esimese armastuse Maria (Svetlana Hodtšenkova). Noored on ootamatult ja vastu oma tahtmist tõmmatud ohtlikku ja salajasse spioonimaailma. Andreil tuleb lisaks oma elu päästmisele, kogeda elu suurimat armastust ja alatuimat reetmist.

Eriefektidega palistatud äkiline triller "Sangar" hoiab põnevust üleval filmi algusest kuni lõpuni.

    

Osta pilet

Seansi filtrid

Tüüp

Time

Subtiitrid

Keeled

Ratings

Coca Cola Plaza

13:50

Coca Cola Plaza, Saal 4 LUXE

Keel: Vene keeles | Subtiitrid: Eesti keeles

Saal 4 LUXE 2D

18:15

Coca Cola Plaza, Saal 10

Keel: Vene keeles | Subtiitrid: Eesti keeles

2D