Tule eemale: Peeter Paani ja Alice'i esimesed seiklused

Tule eemale: Peeter Paani ja Alice'i esimesed seiklused

Come Away

1h 34min  |  Draama, Seiklus, Fantaasia  |  Kinodes alates: 13.11.2020

"Tule eemale: Peeter Paani ja Alice'i esimesed seiklused" on filmi "Vaprake" eest parima animafilmi Oscari pälvinud Brenda Champani esimene täispikk mitte-joonistatud fantaasiafilm.

Peeter, Alice ja David on kolm Littletoni perekonna last, kes elavad koos oma vanematega (Oscari-võitja Angelina Jolie ja David Oyelowo) imekaunist loodusest ümbritsetud kodus ning veedavad muretut lapsepõlve. Ema jutustab neile fantaasiaküllaseid lugusid ja isa meisterdab puidust laevu, mida Peeter imetleb. Ümberkaudsed metsad pakuvad lastele imelist võimalust seiklusteks ning mängimiseks.

Kui perre saabub raske aeg ning vanemad tegelevad omal viisil sellega ning üritavad probleemidest jagu saada, siis Alice ja Peeter hakkavad vaikselt liikuma oma fantaasiate poole. Peeter otsustab mitte kunagi suureks kasvada ning Alice’il paistavad ees seiklused Imedemaal.

Kõrvalosades teevad kaasa kahekordne Oscari-võitja Michael Caine, Gugu Mbatha-Raw ("Kaunitar ja oletis"), Anna Chancellor ("Neli pulma ja üks matus"), Derek Jacobi ("Gladiaator", "Tuhkatriinu"), David Gyasi ("Tähtedevaheline", "Pilveatlas") ja Clarke Peters ("John Wick", "Kolm reklaamtahvlit linna servas").

Filmi lavastaja, Brenda Chapman on Disney “kooli” kasvandik, kes liitus Disneyga 1987. aastal ning on olnud lugude järelvaatajaks ja kirjutajaks selliste filmide nagu “Väike merineitsi”, “Kaunitar ja Koletis”, “Lõvikuningas” ning “Fantaasia 2000” juures. Seejärel sai temast üks “DreamWorksi” stuudiole aluse panijaid ning oli esimene naine, kes lavastas täispika animafilmi suurstuudiole. Selleks oli 1998. aastal “Egiptuse prints”. Tema järgmine film “Vaprake” võitis talle Parima animatsiooni Oscari ja Kuldgloobuse. Tule eemale on tema esimene täispikk mitte-animafilm.


Levitaja: VLG Filmid OÜ
Lavastaja: Brenda Chapman
Osatäitjad: Angelina Jolie, Michael Caine, David Oyelowo, Derek Jacobi, Gugu Mbatha-Raw, Keira Chansa, Jordan A. Nash


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid