Viktor Komarov StandUp

Viktor Komarov StandUp

1h 30min  |  Komöödia  |  Kinodes alates: 11.06.2020

NB! Anname teada, et seoses Eestis kehtestatud eriolukorraga lükkub "Viktor Komarov StandUp" edasi. Uus kuupäev on 11. juuni. Kõik ostetud piletid kehtivad ka uuel päeval.

TNT kanali "StandUp Show" resident Viktor Komarov esitleb esmakordselt Tallinnas oma soolokontserti.

TNT kanali "StandUp Show" projekti ühe eredaima ja humoorikaima koomiku Viktor Komarovi esinemine saab tallinlastele osaks 2020. aasta kevadel. Värskemaid igapäevaelu puudutavaid nalju saab kuulda 11. juunil Coca-Cola Plaza iSense saalis.

Koos Ruslan Belõi, Slava Komissarenko, Timur Karginov ja Julia Akhmedovaga sai Viktor Komarovist TNT saate "StandUp Show" üks esimesi residente. Ta on üks vähestest osalejatest, kelle ampluaas on palju teemasid ja naljade temaatika ei ole kitsas. Viktor kirjutab väga mitmesugustel teemadel rääkides tegelikkuses toimunud sündmustest väga koomiliselt, seejuures tehes seda positiivselt ja publikut nakatava optimismiga.

Täna on "StandUp Show" televisiooni huumorikate saadete seas juhtival positsioonil. Projekti populaarsuse saladuseks on see, et see kõnetab erinevaid vaatajaid. Saate residendid suudavad rääkida lihtsatest asjadest ülima huumoriga. Igas koomiku naljas tunnevad vaatajad ära ennast ja oma sõpru. Koomikud aitavad neil vaadata oma igapäevaseid muresid läbi iroonia prisma.

Samal ajal äratavad humoristid vaataja tähelepanu mitte ainult naljadega, vaid ka näoilmetega ja tegevustega - iga stseen on ühe inimese poolt mängitav miniteater. Viktor Komarovi lavastatud esinemisi laval on alati väga huvitav jälgida.

11. juunil on teil võimalus veeta aega ja nautida oma lemmikuima koomiku esinemist kino Coca-Cola Plaza iSense saalis.

Ürituse algus 19:00.

Soovitatav vanusepiirang – 16+!

    

Osta pilet

Filmi ei ole täna kinokavas. Esimene saadaolev seanss toimub 11.06.2020.

Seansi filtrid

Tüüp

Time

Subtiitrid

Keeled

Vanusepiirangud

Coca Cola Plaza

19:00

Coca Cola Plaza, iSense Saal

Keel: Vene keeles | Subtiitrid: Ilma subtiitriteta!

iSense 2D