Must Panter: Wakanda igaveseks

Must Panter: Wakanda igaveseks

Black Panther: Wakanda Forever

2h 41min  |  Draama, Märul, Seiklus  |  Kinodes alates: 11.11.2022

Forum Cinemase Viljandi kino Centrumi novembri Kuufilm on Marveli Kinouniversumi kõige oodatum uus peatükk "Must Panter: Wakanda igaveseks".

Kuninganna Ramonda (Angela Bassett), Shuri (Letitia Wright), M’Baku (Winston Duke), Okoye (Danai Gurira) ja Dora Milaje kartmatud naissõdalased võitlevad, et kaitsta Wakandat välisriikide sissetungijate eest, kellele on andnud julgust kuningas T'Challa ootamatu surm. Selleks, et ebavõrdses võitluses ellu jääda, kutsuvad nad appi aastaid võõrsil viibinud "sõjakoer" Nakia (Lupita Nyong’o) ning eriagent Everett Ross (Martin Freeman), keda kohustab oma ülemuste käskudest-keeldudest üle astuma tänuvõlg wakandalaste ees, kes päästsid ta elu. Üheskoos annavad kangelased endast kõik, et Wakanda ajaloo käesolev peatükk ei jääks viimaseks.

Suurejoonelise seiklusfilmi "Must Panter: Wakanda gaveseks" lavastajaks ja stsenaristiks on selgi korral Ryan Coogler ("Must Panter", "Creed").

Osades Angela Bassett ("9-1-1"), Letitia Wright ("Surm Niilusel"), Winston Duke ("Meie"), Danai Gurira ("Elavad surnud"), Florence Kasumba ("Wonder Woman"), Oscari-võitja Lupita Nyong’o ("12 aastat orjana"), Martin Freeman ("Kääbik"), Tenoch Huerta ("Narcos: Mexico"), Dominique Thorne ("Judas and the Black Messiah"), Michaela Coel ("I May Destroy You"), Mabel Cadena ("Monarca") ja Alex Livinalli ("Ozark").


Levitaja: Estonian Theatrical Distribution OÜ
Lavastaja: Ryan Coogler
Osatäitjad: Letitia Wright, Angela Bassett, Martin Freeman, Daniel Kaluuya, Lupita Nyong'o, Winston Duke, Danai Gurira


    

Osta pilet

Filmi ei ole täna kinokavas. Esimene saadaolev seanss toimub 03.12.2022.

Seansi filtrid

Tüüp

Time

Subtiitrid

Keeled

Vanusepiirangud

Viljandi Centrum

17:45

Viljandi Centrum, Saal 2

Keel: Inglise keeles | Subtiitrid: Eesti keeles, Vene keeles

2D