Thor: Armastus ja kõu

Thor: Armastus ja kõu

Thor: Love and Thunder

1h 59min  |  Komöödia, Märul, Seiklus  |  Kinodes alates: 08.07.2022

Kõuejumal Thor (Chris Hemsworth) on asunud teekonnale, millesarnast pole mees varem ette võtnud - ta püüab leida iseennast! Need plaanid peavad aga ootama, kui tegutsema asub kogu galaktikat terroriseeriv Jumalatapja Gorr (Christian Bale), kelle eesmärgiks on kõigi jumalate hävitamine.

Selle arvestatava ohuga võitlemiseks kutsub Thor appi kuningas Valküüri (Tessa Thompson), Korgi (Taika Waititi) ning oma endise pruudi Jane Fosteri (Natalie Portman), kes Thori suureks üllatuseks kasutab tema kunagist maagilist vasarat Mjölniri ning kannab nüüd nime Vägev Thor! Üheskoos peavad nad leidma viisi, kuidas Gorr peatada enne kui hilja ei ole.

Pöörase superkangelaste superseikluse "Thor: Armastus ja kõu" lavastajaks on Oscari-võitja Taika Waititi (“Thor: Ragnarok”, “Jänespüks Jojo”).

Osades Chris Hemsworth ("Tasujad: Lõppmäng"), Oscari-võitja Natalie Portman ("Must Luik"), Tessa Thompson ("Creed"), Oscari-võitja Christian Bale ("The Fighter"), Taika Waititi ("Vabamees") ja Oscari-võitja Russell Crowe ("Gladiaator").


Levitaja: Estonian Theatrical Distribution OÜ
Lavastaja: Taika Waititi
Osatäitjad: Chris Hemsworth, Chris Pratt, Natalie Portman, Karen Gillan, Tessa Thompson, Russell Crowe, Christian Bale, Taika Waititi, Jaimie Alexander, Bradley Cooper, Dave Bautista


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.