KINOKLASSIKA: Terminaator

The Terminator

1h 48min  |  Märul, Ulmefilm  |  Kinodes alates: 6.11.2019

Kolmapäeval, 6. novembril kell 19.10 olete oodatud James Cameroni ulmesaaga kõige esimese 1984. aasta "Terminaatori" esilinastusele Coca-Cola Plazas.

Tegemist on maailmakuulsa ulmesaaga päris esimese osaga, mis nägi ilmavalgust 1984. aastal ning muutis kogu ulmežanri igaveseks.

Aasta 2029. Sõda inimeste ja masinate vahel on muutnud kogu Maa viljatuks tühermaaks. Inimkond on väljasuremise äärel. Ainult üksikud ellujääjad on alles. On neid, kes teenivad oma uusi isandaid ja ka neid, kes teevad kõik selleks, et masinad hävitada.

Sellelt kõnnumaalt saadetakse ajast tagasi aastasse 1984 kaks sõdurit, et mõjutada inimeste ja masinate vahelist konflikti, mis ei ole veel juhtunudki. Üks neist sõduritest on peatamatu android ja teine on vastupanuvõitleja. Neil mõlemal on sama eesmärk: leida Sarah Connor. Sarah on noor naine, kellel ei ole veel aimugi, et tema tulevasel lapsel on tulevikus võtmeroll, et päästa inimkond masinate käest.

"Terminaator" tuleb Coca-Cola Plazas näitamisele kõigil novembri kolmapäevadel.

KINOKLASSIKA sündmustesarja raames näitamisele tulevad filmid on kõik digitaalselt taastatud. Minimaalselt 2K resolutsiooni ja kvaliteetse 5.1 heliga.

NB! Film linastub inglise keeles ilma subtiitriteta.

    

Osta pilet

Filmi ei ole täna kinokavas. Esimene saadaolev seanss toimub 06.11.2019.

Seansi filtrid

Tüüp

Time

Eriüritused

Subtiitrid

Keeled

Ratings

Coca Cola Plaza

18:30

Coca Cola Plaza, A.Le Coq Sviit

Keel: Inglise keeles | Subtiitrid: Ilma subtiitriteta!

A.Le Coq Sviit 2D Kinoklassika

19:10

Coca Cola Plaza, Saal 2

Keel: Inglise keeles | Subtiitrid: Ilma subtiitriteta!

2D Esilinastus Kinoklassika