KINOKLASSIKA: Rocky Horror Picture Show

The Rocky Horror Picture Show

1h 40min  |  Komöödia, Muusikal  |  Kinodes alates: 2.10.2019

16. oktoobril kell 21.15 toimub Coca-Cola Plazas suur "Rocky Horror Picture Show" fännide erilinastus!

Fännide nõudmisel korraldame eriseansi, kus kõik fännid saavad end armastatud filmi saatel mõnusalt välja elada! Kui sinu jaoks on see kultusfilm midagi täiesti uut, siis tea, et sellel filmil on väga efektsed ja ehedad andunud fännid, kes vaatavad filmi kostümeeritult, laulavad kaasa ja väljendavad end nii, et kõik kuuleks.

Oktoobri kinoklassikaks on kultusfilm, millel on au olla kõige kauem kinodes jooksnud filmi rekordi omanik. Filmi peaosas särab Tim Curry (It, 1990).

Kui armastajapaari Bradi ja Janeti autol puruneb rehv keset kõige hullemat tormi, leiavad nad peavarju kurjakuulutavat mõisast, kus elab transvestiidist teadlane dr. Frank-N-Furter (Tim Curry). Bradi ja Janeti süütus on igaveseks läinud kui nad kohtuvad mõisa metsikute asukatega, kelle hulka kuulub ka rokkiv mootorrattur ja eriti kõhe teener. Võttes appi eriskummalised laulu- ja tantsunumbrid, avalikustab Frank-N-Furter maailmale oma kõige viimase meistriteose: musklimees “Rocky”.

"Rocky Horror Picture Show" tuleb Coca-Cola Plazas näitamisele kõigil oktoobrikuu kolmapäevadel.

KINOKLASSIKA sündmustesarja raames näitamisele tulevad filmid on kõik digitaalselt taastatud. Minimaalselt 2K resolutsiooni ja kvaliteetse 5.1 heliga.

NB! Film linastub inglise keeles ilma subtiitriteta.

    

Osta pilet

Filmi ei ole täna kinokavas. Esimene saadaolev seanss toimub 23.10.2019.

Seansi filtrid

Tüüp

Time

Eriüritused

Subtiitrid

Keeled

Ratings

Coca Cola Plaza

21:45

Coca Cola Plaza, Saal 8

Keel: Inglise keeles | Subtiitrid: Ilma subtiitriteta!

2D Kinoklassika