Mortal Kombat

Mortal Kombat

1h 45min  |  Märul, Seiklus, Fantaasia  |  Kinodes alates: 11.06.2021

New Line Cinema vaatemängulise seiklusfilmi “Mortal Kombati” aluseks on menukas videomängu frantsiis, mille uusima mängu “Mortal Kombat 11” hiljutine väljalase oli ajaloo edukaim.

“Mortal Kombati” peategelane MMA-võitleja Cole Young on harjunud raha eest kaotama. Ta ei tea oma päritolu ega seda, miks Outworldi keiser Shang Tsung oma parima sõdalase Sub-Zero teda jahtima saatis. Cole kardab oma pere ohutuse pärast ja temaga samasugust kummalist draakonimärki kandev erijõudude major Jax saadab ta otsima Sonya Blade’i. Ta satub peagi märgikandjaile varjupaika pakkuva Earthrealmi kaitsja lord Raideni templisse.

Cole treenib seal kogenud võitlejate Liu Kangi, Kung Lao ja palgasõduri Kanoga, et valmistuda ühes Maa parimate tšempionitega Outworldist pärit vaenlastega universumi pärast lahingut pidama. Kuid kas Cole’il õnnestub õigeaegselt oma hinge tõeline jõud, arcana, avastada, et päästa mitte ainult oma perekond, aga ka Outworld lõplikult peatada?

Kõikjal maailmas tuntust kogunud brändi esindavad rahvusvahelised näitlejad, kelle annet on nähtud filmides, televisioonis ja võitluskunstide alal. Lewis Tan (“Deadpool 2”, Netflixi sari “Wu Assassins”) kehastab Cole Youngi, Jessica McNamee (“Meg”) Sonya Blade’i, Josh Lawson (“Pommuudis”) Kanot, Tadanobu Asano (“Midway lahing”) lord Raidenit, Mehcad Brooks (telesari “Supergirl”) Jackson “Jax” Bridgest, Ludi Lin (“Aquaman”) Liu Kangi, Chin Han (“Pilvelõhkuja”) Shang Tsungi, Joe Taslim (“Star Trek tundmatusse”) Bi-Hani ja Sub-Zerot ning Hiroyuki Sanada (“Pilvelõhkuja”) Hanzo Hasashit ja Skorpionit. Lisaks mängib Max Huang Kung Laod, Sisi Stringer Mileenat, Matilda Kimber Emily Youngi ja Laura Brent Allison Youngi.

Austraalia auhinnatud reklaamitegija Simon McQuoid lavastatud mängufilmi produtsendid on James Wan (“Kurja kutsumise” universumi filmid, “Aquaman”), Todd Garner (“Tormi silmas”, “Kull”), McQuoid ja E. Bennett Walsh (“Mehed mustas: globaalne oht”, “Imeline Ämblikmees 2”).


Levitaja: ACME FILM OÜ
Lavastaja: Simon McQuoid
Osatäitjad: Jessica McNamee, Hiroyuki Sanada, Tadanobu Asano, Joe Taslim, Ludi Lin


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.