DeLoreani hullumeelne pettus

DeLoreani hullumeelne pettus

Driven

1h 48min  |  Draama, Põnevik, Biograafia  |  Kinodes alates: 30.08.2019

Palavalt armastatud filmiseeriast „Back to the Future“ legendaarseks saanud auto Delorani taga on on peidus veel üks täiesti tõeline, kuid hullumeelne lugu. Auto loojaks olnud John DeLorean oli värvikas kuju, kelle ellu kuulusid pettused, narkoveod, poliitika, suured tehingud, arreteerimised ja kohtulahingud. Loomulikult on see suurepärane alus ühele ägedale filmile.

Kui Jim Hoffman (Jason Sudeikis) kolib uude San Diego koju, siis avastab, et tema naabruses elab karismaatiline ärimees John DeLorean (Lee Pace). Kuna Jimil on olnud pahandusi FBI-ga, siis võtavad ametivõimud Jimi pihtide vahele, et ta hakkaks nende informaatoriks ning DeLoreani järgi luurama. Suur mäng, Jimi kogenematus ning John DeLoreani finantsprobleemid viivad edasi ühe suure segaduse poole

Peaosades on Jason Sudeikis („Masterminds“, „We’re the Millers“ „Horrible Bosses), Lee Pace („Captain Marvel“, „Guardians of the Galaxy“, „The Hobbit“ triloogia), Judy Greer („Ant-Man“, „Jurassic World“), Erin Moriarty („Captain Fantastic“), Justin Bartha („Hangover“) ja Corey Stoll („Ant-Man“)


Levitaja: VLG Filmid OÜ
Lavastaja: Nick Hamm
Osatäitjad: Lee Pace, Jason Sudeikis, Judy Greer, Erin Moriarty, Corey Stoll


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid