André Rieu Maastrichti suvekontsert – Shall We Dance?

André Rieu Maastrichti suvekontsert – Shall We Dance?

André Rieu’s 2019 Maastricht Concert – Shall We Dance?

2h 53min  |  Kontsert  |  Kinodes alates: 27.07.2019

Maailma ühe kõige populaarsema lavaesineja André Rieu maagiline Maastrichti suvekontsert 27. ja 28. juulil kinos Coca-Cola Plaza. 27. juulil kinos Ekraan ja 28. juulil kinos Centrum.

André Rieu iga-aastased kontserdid tema kodulinnas Maastrichtis toovad kohale fänne igast maailmanurgast. Keskaegne linnaväljak transformeerub imeliseks taustaks unustamatutele kontserditele, mis on täis huumorit, nalja ja emotsioone igas vanuses vaatajatele ning loomulikult vaimustavat muusikat.

Sel aastal kutsub André Rieu sind panema jalga tantsukingi ja saama osa tema suurepärasest 2019. aasta kontserdist „Shall We Dance?“ oma kodulinnas Maastrichtis. Tantsi André Rieu’ga valssi kogu öö – majesteetlik valss on Andréd inspireerinud kogu tema karjääri vältel ja valsirütm on paljuski saanud tema elu rütmiks. Sel aastal äratab maestro valsi ellu uskumatul muusikat ja tantsu täis õhtul.

Suveööd on tantsimiseks loodud ning sellest peost lihtsalt peab osa saama! See maagiline tantsupidu sinu kodukino suurel ekraanil on jalustrabav.Ühine maagilist kinoelamust nautides André Rieu, tema Johann Straussi Orkestri, maailmaklassist sopranite, ansambli Platin Tenors ja erikülalistega. Publik näeb ka kulissidetagust ja eksklusiivset intervjuud Andréga ning ära ei jää ka tavapärased vaimustavad üllatused.

Kas tantsime?

Palun ühine unustamatu kinoelamuse saamiseks André ja tema orkestriga kodulinnas Maastrichtis vaid ühel nädalavahetusel laupäeval, 27. juulil, ja pühapäeval, 28. juulil, ning naudi André Rieu 2019. aasta Maastrichti kontserti.

    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.