Võlukaar

Magic Arch

1h 24min  |  Animatsioon, Kogupere  |  Kinodes alates: 19.02.2021

Maagilisi seiklusi täis lugu "Võlukaar" viib vaatajad tuhandete aastate eest merre vajunud linna, kus toimuvad uskumatud sündmused.

Meri on saladuste varaait! Seal on tohutult palju sellist, mida pole näinud isegi mereelukad! Kes oleks võinud arvata, et kusagil keset ookeani on ammu uppunud linn? Selle pole unustanud mitte üksnes inimesed, sinna ei ole sattunud ja merede asukad. Aga ükskord on ikka esimene kord. Delfiinipoeg Delfi ei ole tavaline mereloom. Taltsutamatu uudishimu viib ta kohtadesse, kuhu teised pole söandnud nina pista. Täiesti juhuslikult eksib unistaja Delfi koos sõbra Zebiga ennenägematusse linna. See on tohutu suur ja salapärane, linna keskel aga kõrgub eresinine kaar. Peagi saab sõpradele selgeks, et see kaar täidab salajasi soove, mida tuleb aga soovida täpselt kaare keskpunktis. Kõik oleks hästi, kui sõprade juttu maagilisest leiust ei kuuleks pealt kurjad moreenid. Neid on rahulik vee-elu ammu ära tüüdanud. Nemad ihkavad Kalalinna valitseja, kaheksajalg Octavianuse trooni.

Pisut aru pidanud, leiavad moreenid kaare üles ning muutuvad selle alt läbi ujudes tohututeks merekoletisteks. Rahulikes vetes vallandub kaos! Ja kuhu kadus linnapea kaunitarist tütar Mia? Delfi ja Zeb peavad kiiresti välja nuputama plaani linna moreenide käest päästmiseks! Aega selleks jääb sõpradel aga aina vähemaks, sest hiidmoreenide armee aina kasvab.

Kaasahaarav, põnev ja maagiline lugu usust endasse, ustavatest sõpradest, ajas rändamisest ning tõelisest armastusest.


Levitaja: Garsu Pasaulio irasai
Lavastaja: Vassili Rovenski


    

Osta pilet

Seansi filtrid

Tüüp

Time

Subtiitrid

Keeled

Vanusepiirangud

Coca Cola Plaza

11:55

Coca Cola Plaza, Saal 7

Keel: Vene keeles | Subtiitrid: Ilma subtiitriteta!

2D

12:10

Coca Cola Plaza, Saal 9

Keel: Eesti keeles | Subtiitrid: Ilma subtiitriteta!

2D

15:10

Coca Cola Plaza, Saal 8

Keel: Vene keeles | Subtiitrid: Ilma subtiitriteta!

2D

15:15

Coca Cola Plaza, Saal 6

Keel: Eesti keeles | Subtiitrid: Ilma subtiitriteta!

2D

17:10

Coca Cola Plaza, Saal 8

Keel: Vene keeles | Subtiitrid: Ilma subtiitriteta!

2D

Pildid