Kena vaikne kohake 2

Kena vaikne kohake 2

A Quiet Place Part II

1h 37min  |  Põnevik, Õudus  |  Kinodes alates: 11.06.2021

John Krasinski lavastatud õudus-thrilleri "Kena vaikne kohake" teine peatükk jälgib Abbottite perekonna saatust pärast esimeses osas aset leidnud traagilisi sündmusi ning heidab pilgu ka võõrolendite saabumise hetke.

Pärast pereisa Lee (John Krasinski) eneseohverdust, et päästa oma laste elu, on ema Evelyn (Emily Blunt) sunnitud nende senise kodu maha jätma. Pere asub teele, et leida ellujäänuid, kellega võiks jõud ühendada. Kuid peagi selgub, et heli abil jahti pidavad võikad elukad pole ainsad, kes liivaribalt kõrvale astudes su elu kallale kipuvad.

Õuduspõnevik "Kena vaikne kohake 2" laiendab peategelaste maailma, esitab uusi küsimusi juhtunud kataklüsmi kohta ning garanteerib vaatajale kuhjaga teravaid elamusi. Filmi kaasstsenarist, lavastaja ja üks osatäitjatest on John Krasinski ("Jack Ryan"), lisaks talle teevad kaasa Emily Blunt ("Sicario", "Mary Poppins tuleb tagasi"), Cillian Murphy ("Inception", "Peaky Blinders"), Millicent Simmonds ("Kena vaikne kohake"), Noah Jupe ("Kena vaikne kohake"), Djimon Hounsou ("Gladiaator", "Kapten Marvel") ja teised.


Levitaja: Estonian Theatrical Distribution OÜ
Lavastaja: John Krasinski
Osatäitjad: Emily Blunt, Noah Jupe, Millicent Simmonds, Cillian Murphy, Djimon Hounsou


    

Osta pilet

Filmi ei ole täna kinokavas. Esimene saadaolev seanss toimub 06.08.2021.

Seansi filtrid

Tüüp

Time

Subtiitrid

Keeled

Vanusepiirangud

Coca Cola Plaza

22:10

Coca Cola Plaza, Delfi/2 saal

Keel: Inglise keeles | Subtiitrid: Eesti keeles, Vene keeles

2D