Kaitseingel on langenud

Kaitseingel on langenud

Angel Has Fallen

2h 2min  |  Märul  |  Kinodes alates: 30.08.2019

Filmide „Olümpos on langenud“ ja „London on langenud“ austajatele on hea uudis. Salateenistuse agent Mike Banning, keda mängib sarmikas Gerard Butler, naaseb uues filmis „Kaitseingel on langenud“ järjekordse missiooniga.

Mike Banning annab riigiteenistuses endast kõik. Tema peamine ülesanne on USA presidendi julgeoleku tagamine. Banning, pikka aega presidenti kaitsnud ning julgeolekusüsteemiga läbi ja lõhki tuttav, ajab suurte terrorirühmituste kavatsused korduvalt luhta. Seekord on terroristid aga sepitsenud märksa nutikama plaani: targast salateenistuse agendist iga hinna eest vabaneda.

Saanud terroristide kõige ohtlikumaks sihtmärgiks, kirjutab Banning alla oma surmaotsusele: teda süüdistatakse USA presidendi elu kallale kippumises. Vanad relvavennad ei usalda teda, sest kahtlustavad, et ta kavatseb presidendi tappa. Et päästa oma hea nimi ja eelkõige elu, peab Banning välja uurima, kes ja miks mängib tema ja presidendiga saatanlikku mängu. Agent oletab, et seekord on terroristidel plaan õhkida riigipea lennuk.

Presidendi rollis jätkab igihaljas Morgan Freeman.


Levitaja: Garsu Pasaulio irasai
Lavastaja: Ric Roman Waugh
Osatäitjad: Gerard Butler, Lance Reddick, Morgan Freeman, Piper Perabo, Jada Pinkett-Smith, Nick Nolte, Tim Blake Nelson, Danny Huston


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.