Vanamehe film

1h 28min  |  Komöödia, Animatsioon  |  Kinodes alates: 27.09.2019

Lapšelapsed tulevad suveks maale Vanamehele külla. Idüllilisest suvepuhkusest vanaiša juures on asi kaugel, sest Vanamees ruunab karmi maa tööga nii lapsi, kui ka oma lüpsilehma. Jõmpšikad ei mõista maaelu kombeid ja põhjustavad hinnatud lehma põgenemise. Nüüd on Vanamehel ja lastel aega 24 tundi, et leida lehm üles enne, kui lüpsmata udar plahvatab ja piimatuumakatastroofi põhjustab.

Vanamees ja lapšed alustavad armutut võidujooksu ajaga, sest udar tuleb kahjutuks teha enne, kui saladuslik Piimavana lehma taevasele heinamaale läkitab. Sellel teekonnal jõuavad meie kangelašed silmitsi seista veel maaelu põlgavate hipsteritega, metsakollidega, meeleheitel saekaatrimeestega ja kõhukinnisuse käes vaevleva õgardist karuga. „Vanamehe Film“ põlvkondi ühendav, eepiline road-movie, mis peaks pühkima tolmu iidselt rahvatarkuselt, et piim - see on suur vastutus...

Filmi lavastajateks/stsenaristideks on Mikk Mägi ja Oskar Lehemaa. Loo autoriteks Mikk Mägi, Oskar Lehemaa ja Peeter Ritso. Tegelaskujudele andsid oma hääled Mikk Mägi, Oskar Lehemaa, Jan Uuspõld, Märt Avandi, Indrek Ojari, Jaagup Kreem ja paljud teised. Operaator Urmas Jõemees. Järeltöötlus ja eriefektid Jaagup Metsalu. Nukuanimatsioon Olga Staleva ja Egert Kesa. Kunstnikud Triin Paumer, Sven-Tõnis Puskar ning Anu-Laura Tuttelberg. Helimaastik Tanel Kadalipp. Muusika loojad Sten-Olle Moldau ja Lauri Kadalipp.

    

Osta pilet

Filmi ei ole täna kinokavas. Esimene saadaolev seanss toimub 18.10.2019.

Seansi filtrid

Tüüp

Time

Subtiitrid

Keeled

Ratings

Coca Cola Plaza

13:30

Coca Cola Plaza, Saal 5 LUXE

Keel: Eesti keeles | Subtiitrid: Vene keeles

Saal 5 LUXE 2D

15:10

Coca Cola Plaza, Saal 3 LUXE

Keel: Eesti keeles | Subtiitrid: Vene keeles

Saal 3 LUXE 2D

19:10

Coca Cola Plaza, Saal 7

Keel: Eesti keeles | Subtiitrid: Vene keeles

2D

Pildid