Kaks saba

Kaks saba

Два хвоста

1h 15min  |  Animatsioon  |  Kinodes alates: 07.09.2018

Tuntud Vene teleanimaatorite Natalja Nilova ja Viktor Azejevi meeskond esitleb uut ja väga huvitavat animaseiklust „Kaks saba“.

Lugu jutustab kahe sõbra, kass Maxi ja kobras Bobi uskumatutest seiklustest. Bob ihkab rahu ja vaikust, Max aga tahab saada kuulsaks ja üle maailma tuntuks. Aga ühel ilusal päeval avaneb talle suurepärane võimalus just seda tehagi – tal tuleb koos sõber Bobiga tagasi lüüa tulnukatele, kes on tulnud jahtima planeedi Maa loomi.

Tulnukatega silmitsi seistes mõistavad Bob ja Max aga, et mitte kõik neist pole hirmus pahad. Kolm heasüdamlikku, veidi üleolevat ja väga positiivset tulnukat, Zik, Zak ja Zuk soovivad samuti nurjata oma liigikaaslaste kuri plaan kõige haruldasemaid loomi oma kosmilisse loomaaeda näpata.

Kohtumisest teise planeedi asukatega ja värskest sõprusest saab Bobi ja Maxi kõige suurem seiklus, mis muudab nende elu igaveseks!

Kas Bob ja Max suudavad koos oma uute sõpradega kurjadest tulnukatest jagu saada, saame teada juba 7. septembril multifilmis „Kaks saba“.

Filmi tõlkis Mihkel Mõisnik, hääle andsid Andero Ermel, Janek Joost, Kaisa Selde, Kait Kall, Joonas Vatter, Uku Madis Vainu, Mart Toome, Priit Strandberg, Tõnu Oja, Rebecca Kontus, Taavi Tõnisson, Indrek Vainu, Markus Andreas, Ants Andreas. Dubleeritud helistuudios Film Audio.


Levitaja: Garsu Pasaulio irasai
Lavastaja: Natalja Nilova, Viktor Azejev


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.