Creed II

Creed II

2h 10min  |  Draama, Sport  |  Kinodes alates: 04.01.2019

Kauaoodatud poksifilmis “Creed II” asuvad taas peategelasi Adonis Creedi ja Rocky Balboat kehastama Michael B. Jordan ja Sylvester Stallone. “Creed II” jätkab “Rocky” lugude saagat ja on järg kriitikute tunnustuse pälvinud ning publiku lemmikuks saanud 2015. aasta filmile “Creed: Rocky pärand”, mis teenis kinodes kõikjal maailmas üle 170 miljoni dollari. Esimese filmi lavastanud Ryan Coogler (“Must Panter”) on sel korral tegevprodutsent. Uue filmi lavastaja on Steven Caple Jr., kelle 2016. aasta draama “The Land” teenis kriitikute heakskiidu.

Adonis Creed üritab oma elus tasakaalu leida. Eraelu kohustuste ja järgmiseks suureks matšiks valmistumise kõrval seisab ta silmitsi elu suurima väljakutsega. Areenile astumise muudab ainult raskemaks vastane, kes on seotud tema pere minevikuga. Rocky Balboa toetab teda kõiges ning koos astuvad Rocky ja Adonis vastamisi ühise pärandiga, mõtlevad, mille nimel võidelda tasub, ja avastavad, et kõige tähtsam on perekond. “Creed II” näitab, et taipamaks, kuidas algselt tšempioniks saadi, tuleb minna tagasi juurte juurde, ja mäletada, et mineviku eest pole kusagil pääsu.

Tessa Thompson mängib Biancat, Wood Harris Tony “Little Duke” Burtonit, Russell Hornsby Buddy Marcelle’i, Florian “Big Nasty” Munteanu Viktor Dragot, Andre Ward Danny “Stuntman” Wheelerit, Phylicia Rashad Mary Anne’i ja Dolph Lundgren Ivan Dragot.

Caple Jr-i lavastatud filmi stsenaariumi kirjutas Stallone “Rocky” filmide tegelaskujude põhjal. Filmi produtsendid on Sylvester Stallone, Kevin King-Templeton, Charles Winkler, William Chartoff, David Winkler ja Irwin Winkler. Coogler, Jordan ja Guy Riedel on tegevprodutsendid.


Levitaja: ACME FILM OÜ
Lavastaja: Steven Caple Jr.
Osatäitjad: Michael B. Jordan, Tessa Thompson, Sylvester Stallone, Dolph Lundgren


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.