Kutsu mind oma nimega

Kutsu mind oma nimega

Call Me by Your Name

2h 12min  |  Draama, Romantika  |  Kinodes alates: 19.01.2018

*Oscari võitja: Parim mugandatud stsenaarium.

Jaanuari Kuufilm on filmifestivalide lemmik ja auhinnahooaja nõutuim film "Kutsu mind oma nimega" (Call Me by Your Name). Luca Guadagnino romantiline draama põhineb André Acimani romaanil, mis jutustab sensuaalse loo esimesest armastusest.

Varaküps 17-aastane Ameerika ja Itaalia verd Elio Perlman (Timothée Chalamet) veedab 1983. aastal suve Põhja-Itaalias perekonna 17. sajandil ehitatud villas. Ta veedab oma aega komponeerides ja klassikalist muusikat mängides, raamatuid lugedes ning oma sõbra Marziaga (Esther Garrel) flirtides.

Eliol on lähedane suhe oma professorist isaga (Michael Stuhlbarg), kelle eriala on Kreeka ja Rooma kultuur, ja tõlkijast ema Annellaga (Amira Casar). Vanemad on andnud talle võimaluse nautida nii loodust kui ka kõrgkultuuri. Elio on harituse ja intellektuaalsete võimete mõistes juba täiskasvanu, kuid iseäranis südameasjus on tal veel palju arenguruumi ja avastamist.

Ühel päeval saabub suvepraktika raames Elio isale abiks doktorikraadi kallal töötav võluv Ameerika teadur Oliver (Armie Hammer). Kuuma päikese all asuvad Elio ja Oliver avastama nende vahel tärkavat kirge suvel, mis muudab igaveseks nende elu.


Levitaja: ACME FILM OÜ
Lavastaja: Luca Guadagnino
Osatäitjad: Armie Hammer, Timothée Chalamet, Michael Stuhlbarg, Amira Casar, Esther Garrel


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid