Mina, Tonya

Mina, Tonya

I, Tonya

1h 59min  |  Draama, Biograafia, Sport  |  Kinodes alates: 26.01.2018

*Oscari võitja: Parim parim naiskõrvalosatäitja.

*Kuldgloobuse võitja: Parim naiskõrvalosatäitja.

Elas kord tipptasemel iluuisutaja Tonya Harding (Margot Robbie), kelle põhilise konkurendi Nancy Kerriganiga juhtunud „õnnetus“ tõmbas Tonya karjäärile igaveseks kriipsu peale. Käesolevat filmi on võrreldud Margot Robbie läbimurdefilmiga, nimetades seda „Iluuisumaailma Wall Streeti hundiks“, sest mõlema aluseks on skandaalne tõestisündinud lugu. „Mina, Tonya“ stsenaariumi seemneks sai rida „irooniavabu, metiskult vastuolulisi ja täiesti tõeseid“ intervjuusid tõelise Hardingiga.

See väljamõeldistestki veidram segu draamast ja komöödiast jälgib Tonya elukäiku uisutava imelapsena (filmiga „Imelaps“ eelmisel sügisel vaatajaid rõõmustanud Mckenna Grace), tema suhteid ropu ja kalgi emaga (Allison Janney) ning vägivaldse abikaasaga (Marveli staar Sebastian Stan). Nüüdseks juba festivalidel kuhjaga kiitust lõiganud filmi muudab veelgi märkimisväärsemaks tõsiasi, et Margot Robbie on ise ka filmi produtsendiks. Ehk kui Hollywood ei paku sulle piisavalt mahlakaid võimalusi, tuleb need võimalused endale ise luua.


Levitaja: Estonian Theatrical Distribution OÜ
Lavastaja: Craig Gillespie
Osatäitjad: Margot Robbie, Sebastian Stan, Allison Janney, Caitlin Carver, Bobby Cannavale, Mckenna Grace, Bojana Novakovic, Julianne Nicholson


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.