Müstilise kellaga maja
The House with a Clock in its Walls (2018)
Žanr: Õudus, fantaasia, müsteerium
Alla 6 a. mittesoovitatav Alla 6 a. mittesoovitatav
|

Amblini klassikute uskumatute sündmuste ja ootamatute olukordade traditsiooni jätkava Amblin Entertainmenti “Müstilise kellaga maja” peaosades on Jack Black (“Jumanji: Tere tulemast džunglisse”) ja kahekordne Oscari-võitja Cate Blanchett (“Thor: Ragnarök”).

See maagiline seiklusfilm jutustab 10-aastasest Lewisest (Owen Vaccaro, “Papside lahing” 1 ja 2), kes läheb elama oma onu vanasse krääksuvasse majja, millel on salapärane tiksuv süda. Lewise unise ilmega uues kodulinnas aga hakkab pulbitsema elu, kui poiss kogemata surnud äratab ning siis end sortside ja nõidade maailmast leiab.

John Bellairsi kirjutatud ja Edward Gorey illustreeritud armastatud lasteraamatul põhineva “Müstilise kellaga maja” lavastajaks on meisterhirmutaja Eli Roth ja käsikirja autoriks Eric Kripke (telesarja “Supernatural” looja). Teistes peaosades on Kyle MacLachlan, Colleen Camp, Renée Elise Goldsberry, Vanessa Anne Williams ja Sunny Suljic, produtsendiks Mythology Entertainmentist Brad Fischer (“Suletud saar”) ja James Vanderbilt (“Sodiaak”) ning ka Kripke ise.

Kinodes alates: 28.09.2018
Filmi pikkus: 1h 44 min
Lavastaja: Eli Roth
Levitaja: ACME FILM OÜ
Müstilise kellaga maja
Filmi ei ole täna kinokavas. Esimene saadaolev seanss toimub 21.10.2018.
17:10