Palju õnne surmapäevaks 2

Palju õnne surmapäevaks 2

Happy Death Day 2U

1h 40min  |  Õudus  |  Kinodes alates: 15.02.2019

Hinnatuima õudusfilmide stuudio Blumhouse`i („Kao ära“, „Lõhestunud“,“ Patupuhastus“) haarav põnevik PALJU ÕNNE SURMAPÄEVAKS 2 viib vaatajad tagasi filmi esimese osa peategelase, tudengineiu Tree (Jessica Rothe), painajalikku ajaspiraali, kuid seekord hoopis uut moodi...

Ohtralt pinget, üllatusi ja koomilisi sisupöördeid tulvil lugu leiab aset kaks aastat pärast eelmise filmi sündmusi. Tree siseneb ajaspiraali, et selgitada minevikus välja, millest ajafenomen tekkis. Seekord tõdeb peakangelane, et ikka ja jälle surma saada on üllatavalt palju kergem võrreldes katsumustega, mis teda nüüd ees ootavad. Paralleelreaalsuste vahel hüpates eskaleeruvad sündmused peadpööritaval kiirusel, silmitsi tuleb seista kättemaksuhimulise toanaabri Lori ja beebimaskis killeriga ning ohtu satuvad suhted nii armastatud varalahkunud ema, kui ka Carteriga - kutiga, kes truult Treel ajamõistatust lahendada aitab. Õnneks on Treele seekord toeks kamp taibudest kolledžinohikuid.

Filmidele „Karje“, „Lõputu küünlapäev“ ja „Tagasi tulevikku“ humoorika kummardusena mõjuva põneviku lavastas taas Christopher Landon (Paranormal Activity: The Marked Ones) ning produtseeris üks tunnustatumaid õudusfilmide produtsente Blumhouse’i stuudio asutaja Jason Blum (Get Out, Split). Kõrvalosades astuvad üles eelmisest peatükist juba tuttavad Israel Broussard, Ruby Modine, Rachel Matthews, Charles Aitken, Phi Wu („Logan“, „Lauluässad 2“), Suraj Sharma („Pi elu“) jpt.

    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.