Armastus inglite linnas

Armastus inglite linnas

Любовь в городе ангелов

1h 23min  |  Komöödia, Romantika  |  Kinodes alates: 29.09.2017

Päikseline Los Angeles suudab ka kõige ebaromantilisema inimese panna uskuma armastusse. Olgu siis või mõneks päevaks. Komöödia „Armastus inglite linnas“ on mõeldud neile, kes usuvad tõelisse armastusse. Küsite miks? Filmis kohtuvad juhuse tahtel kaks noort, kes kahtlevad armastuse jõus ega oota üksteiselt midagi.

Neid liitis meri, liivarand ja päike. Esimesel kohingul pakkus noormees tütarlapsele kõige kehvemat kohvi, tüdruk aga omakorda viskas minema noormehe kingitud lilled. Ka järgmine kohtumine polnud kõige roosilisem: tütarlaps tuli kohtingule aluspesus ning nõudis, et noormees näppaks talle poest uued riided. Kuigi nende tutvus ei alanud just kõige edukamalt, teeb tütarlaps kõik, et lummata noormeest ja minna vastu pöörastele seiklustele. Noormees läheb mänguga kaasa, sest vaid nii avaneb tal võimalus tütarlapsega uuesti kohtuda.

Mida siis naised tahavad? Mida ihkab kaunitari süda, kelle nimegi noormees ei tea?

Inglite linnas ehk Los Angeleses on armastuse jaoks loodud kõik võimalused. Kas kaks nii erinevat ja ebaromantilist inimest suudavad leida tee üksteise südamesse?


Levitaja: Garsu Pasaulio irasai
Lavastaja: Jevgeni Fiharev
Osatäitjad: Natalja Rudova, Mikael Aramjan, Andrei Sviridov, Konstantin Laviš


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.