Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

1h 53min  |  Märul, Ulmefilm, Põnevik  |  Kinodes alates: 28.05.2021

Mai Kuufilm on koletiste universumi uus peatükk, kauaoodatud fantaasiaseiklus "Godzilla vs. Kong".

Warner Bros. Pictures ja Legendary Pictures toovad ekraanidele ammu oodatud ikoonide kahevõitluse filmis “Godzilla vs. Kong”. Koletiste universumi eepilise seikluse lavastas Adam Wingard.

Filmis “Godzilla vs. Kong” lähevad müütilised legendid vastamisi aegade suurimas lahingus, kui kaalul on maailma saatus. Kong ja ta kaitsjad võtavad ette ohtliku teekonna, et leida ta tõeline kodu. Nende seas on ka noor orvust tüdruk Jia, kellega Kongil tekkis ainulaadne ja tugev side. Kuid ootamatult satuvad nad kõikjal maailmas hävingut põhjustava raevunud Godzilla teele. Nähtamatute jõudude ärgitatud eepiline kahe titaani lahing on alles sügaval Maa sisemuses asuva mõistatuse algus.

Filmis astuvad üles Alexander Skarsgård (“Suured väikesed valed”), Millie Bobby Brown (“Stranger Things”), Rebecca Hall (“Holmes ja Watson”), Brian Tyree Henry (“Jokker”, “Ämblikmees: uus universum”), Shun Oguri (“Tüdruk, kes muutis ilma”), Eiza González (“Kiired ja vihased: Hobbs ja Shaw”), Julian Dennison (“Deadpool 2”), Kyle Chandler (“Godzilla 2: koletiste kuningas”) ja Demián Bichir (“Nunn”, “Vihane kaheksa”).


Levitaja: ACME FILM OÜ
Lavastaja: Adam Wingard
Osatäitjad: Eiza González, Millie Bobby Brown, Alexander Skarsgård, Rebecca Hall, Lance Reddick, Ziyi Zhang, Kyle Chandler


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.