Õhtukool

Õhtukool

Night School

1h 51min  |  Komöödia  |  Kinodes alates: 28.09.2018

Armastatud koomiku Kevin Harti uus komöödia räägib edevast müügimehest Teddy Walkerist (Kevin Hart), kes jääb oma tööst ilma ja on sunnitud edasise karjääri huvides minema tagasi keskkooli, mis kunagi pooleli jäi. Olukorra muudab eriti pingeliseks fakt, et tema imekaunis ja superedukas tüdruksõber Lisa (Megalyn Echikunwoke) ei tohi asjast midagi teada.

Piedmonti keskkooli õhtuõppes sõbruneb Teddy kamba iseäralike tüüpidega, kes sugugi ühiskonda ei oska sulanduda. Kuna ausad võtted pole lobeda jutuga müügimehele kunagi imponeerinud, siis ei tule ka õhtukoolis usinast tuupimisest esialgu midagi välja ja pööraseid sekeldusi on seltskonnal rohkem kui kellelegi tervislik. Eriline kana on Teddyl aga kitkuda range seksika õpetajanna Kerry (Tiffany Haddish) ja napakavõitu killurebijast valge koolidirektori Stewartiga (Taran Killam), kes kõigest väest mustanahaliste stiili üritab matkida.

Mis Teddyl tegelikult viga on, kas ta saab oma lõputunnistuse kätte ja kuidas laheneb mehe armuelu harkseis, see selgub juba kinosaalis.

Režisööriks on Malcolm D. Lee (Girls Trip), produtsentideks Kevin Hart (Luurespetsid) ja William Packer (Straight Outta Compton).


Levitaja: Forum Cinemas OÜ - ESTONIA
Lavastaja: Malcolm D. Lee
Osatäitjad: Kevin Hart, Tiffany Haddish, Taran Killam, Romany Malco


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid