Fiksikud: Suur saladus

Fiksikud: Suur saladus

Фиксики: Большой секрет

1h 16min  |  Animatsioon  |  Kinodes alates: 02.02.2018

Fiksikud on väikesed heatahtlikud mehikesed, kes elavad salaja kodustes masinates ja seadmetes ning hoolitsevad osavasti tehnika eest. Nad parandavad hetkega ükskõik millise katki läinud aparaadi. Aga inimesed ei tohi fiksikutest midagi teada! See on SUUR SALADUS! Vaid mõnel uudishimulikul lapsel õnnestub fiksikuid näha ja nendega isegi sõbraks saada.

Üks selline tore fiksikupere satub aga ootamatusse olukorda. Nad avastavad viisi, kuidas mööda elektrijuhtmeid liikuda. Nüüd saavad nad ainsa hetkega parandamist vajava seadme juurde tuisata! Leiutis satub aga rahutu hingega Fire'i kätte. Too aga suudab selle abil palju pahandust korda saata. Sädemed, plahvatused, lõhutud asjad ja tõrkuv tehnika – linn on katastroofi äärel! Fiksikutel õnnestub vaid imekombel see ära hoida. Aga nüüd sõltub nende kahest sõbrast, kas jääb kestma ka nende SUUR SALADUS.

Koos animasarjaga "Fiksikud" on alates 2010. aastast üles kasvanud terve põlvkond noori fänne.

Eestikeelses versioonis andsid tegelastele oma hääle Rasmus Kull, Toomas Tross, Jaanika Arum, Tiit Sukk, Jarmo Reha, Märten Männiste, Merit Männiste, Joonas Vatter, Keidi Vatter, Uku Madis Vainu, Anna Pauliine Kaare, Liisa Taul, Ants Andreas. Dubleeritud helistuudios Film Audio.


Levitaja: Garsu Pasaulio irasai
Lavastaja: Vasiko Bedošvili, Andrei Kolpin, Ivan Pshonkin


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid