Vangla valitseja

Vangla valitseja

Shot Caller

2h 0min  |  Draama, Põnevik, Krimi  |  Kinodes alates: 14.07.2017

Lavastaja/stsenaristi Ric Roman Waugh’ („Koputaja“) karmis krimipõnevikus "Vangla valitseja" mängib Nikolaj Coster-Waldau („Troonide mäng“) Jacob Harlonit, edukat Pasadena rahandustöötajat, kes on abielus Kate’iga (Lake Bell, „Pääsu pole“) ja kellel on täiuslik elu ja perekond.

Ühel õhtul see kõik kaob, kui purjus peaga sõitmisest põhjustatud avarii lõpeb Jacobi parima sõbra Tomi (Max Greenfield, „Suur vale“) õnnetu surmaga. Jacob mõistetakse süüdi autoroolis tapmise eest ja ta saadetakse vanglasse, kus teda ümbritsevad jõhkrad kurjategijad. Nagu kala kuival maal, on ta vanglahierarhias sunnitud ellujäämise nimel tegema mõeldamatuid asju, sest iga vale liigutus võib jääda tema viimaseks. Ta võtab endale uue identiteedi, hakates end Moneyks kutsuma, ja tõuseb Aaria vennaskonna vanglajõugu hulgas kõrgele kohale, mille käigus saavad kannatada ka tema senised väärtushinnangud.

Pärast vanglast vabanemist läheb Money Los Angelese reeturlikele tänavatele muutunud mehena ning satub eluohtlikku kassi-hiire mängu tõsise kriminaalhooldaja Kutcheri (Omari Hardwick, „A-rühm“) ja LA maakonna jõuguüksuse šerifi Sanchezega (Benjamin Bratt, „Doktor Strange“), kui tema jõuk sunnib teda korraldama ebaseaduslikku relvatehingut, kui ta tahab oma peret gangsteri kättemaksu eest kaitsta.


Levitaja: ACME FILM OÜ
Lavastaja: Ric Roman Waugh
Osatäitjad: Nikolaj Coster-Waldau, Lake Bell, Jon Bernthal, Jeffrey Donovan, Benjamin Bratt


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.