Jõulud ja puha

Jõulud ja puha

Santa & Cie

1h 40min  |  Komöödia  |  Kinodes alates: 15.12.2017

Imed ei oota. Komöödia “Jõulud ja puha” Audrey Tatouga peaosas.

Jõulud on ukse ees! Juba 15. detsembril esitleb Prantsuse näitleja ja režissöör Alain Chabat kauaoodatud jõulukomöödiat “Jõulud ja puha”, millele annavad värvi muinasjutuanimatsioonid ja hämmastavad tegelaskujud.

On jõululaupäev. Paraku puhkeb äkki põrgumöll. Jõuluvana kõik 92 000 päkapikku jäävad ühekorraga haigevoodisse. See on heasüdamlikule jõulutaadile ränk hoop. Kes teeb nüüd kogu maailma lastele mänguasju? Jõuluvanal ei jää üle muud kui rakendada põhjapõdrad saani ette ja lennata ravimeid otsima. Tal tuleb oma ustavaid liitlasi aidata, et päästa usk jõuludesse.

Eestikeelses versioonis andsid tegelastele oma hääle Jaan Rekkor – Santa, Jarmo Reha – Thomas, Elina Purde – Amelie, Eva Püssa – Wanda ja teised. Dubleeritud helistuudios Film Audio.

Alain Chabat mängis Julius Caesarit filmis “Asterix ja Obelix. Missioon Kleopatra”, Napoleon Bonaparte’i filmis “Öö muuseumis 2”, piraat Bobi filmis “Valerian ja tuhande planeedi linn”.

Chabat on ka režissöör, produtsent ja stsenarist. Viis aastat pärast “Marsupilami” lavastamist on Chabat saanud valmis kogu perele mõeldud jõulukomöödia, milles mängib ise peaosalist jõuluvana.


Levitaja: Garsu Pasaulio irasai
Lavastaja: Alain Chabat
Osatäitjad: Alain Chabat, Audrey Tautou, Pio Marmaï, Golshifteh Farahani, Bruno Sanches, Grégoire Ludig


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.